همه چیز درباره آیفون 13
شرکت Mattel هدست واقعیت مجازی مخصوص کودکان خود را معرفی کرد

شرکت Mattel هدست واقعیت مجازی مخصوص کودکان خود را معرفی کرد

واقعیت مجازی با قدرتی کامل از راه می رسد و قشر عظیمی را درگیر خود می کند اما آیا توسعه دهندگان این تکنولوژی و سازندگان محتواهای آن، فکری هم به حال کودکان کرده اند؟ دست بر قضا، شرکت Mattel دست به کار شده و با ساخت هدستی کودک پسند، تکنولوژی را برای خردسالان نیز دوست داشتنی کرده است.

هدست View-Master، که نوعی پیشرفته و کودکانه از تکنولوژی کاردبورد گوگل است، یک بدنه خوش رنگ و لعاب قرمزی دارد و قیمت ابتدایی آن ۳۰ دلار در نظر گرفته شده. ۳ بسته جداگانه نیز برای خرید مد نظر است که هر کدام از آن ها ۱۵ دلار به قیمت نهایی محصول می افزاید و در عوض اپلیکیشن و برنامه های بیشتر در اختیار کاربر قرار می دهد.

شما می توانید هر تلفن همراهی، از جمله آیفون ۶ پلاس و نکسوس ۶ را درون این بسته قرار دهید و با استفاده از اپلیکیشن ها و بازی های ساخته شده برای آن، تجربه ای جذاب را به چشم خود ببینید.

Mattel برای توسعه محتوای هدست View-Master برای کودکان، از متخصصین ناسا و نشنال جئوگرافیک کمک گرفته تا محتوایی بیافریند خاص خردسالان. نتیجه این همکاری، ساخت برنامه هایی بوده که علاوه بر آموزش، جنبه تفریحی و جذابیت را نیز حفظ کرده اند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato