میتسوبیشی خود را برای معرفی جدیدترین خودروی الکتریکی اش آماده می کند

چهار سال پیش که میتسوبیشی از خودروی الکتریکی مفهومی خود با ظاهر عجیب و غریبش پرده برداشت احتمالا تصور می کردید که تا تولید این ماشین مدت زیادی باقی مانده است اما از آن زمان تا کنون این شرکت ژاپنی روی اتومبیل خود به نام Emirai کار کرده و حالا آماده است تا از نسل سوم این ماشین پرده بردارد.

این خودروی الکتریکی سواری با ظاهر خاص خود گویی از آینده آمده و امکاناتی دارد که چنین تصوری را در ذهن بیننده ایجاد می کند. در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر در مورد این ماشین بدانید.

از جمله امکانات Emirai می توان به یک جفت پنل خمیده بزرگ و اپتیکال اشاره نمود که دید سرنشینان را به میزان زیادی تقویت می کنند و راننده نیز می تواند به انتخاب خود آنها را به گونه ای تنظیم کند که مناظر مشخصی را نمایش دهند.

این سیستم همچنین حرکات دست را تشخیص می دهد و به شما امکان می دهد که از این طریق با سیستم سرگرمی آن و دیگر مکانیزم های کنترلی ماشین بدون نگاه کردن به پایین کار کنید.

Emirai 3 xDAS دارای یک نمایشگر سه بعدی است که اطلاعات مربوط به سیستم مسیریاب و دیگر داده ها را در فاصله 10 متری مقابل به راننده نمایش می دهد و در نتیجه کمک می کند که راننده چشمان خود را روی مسیر نگه دارد.

این ماشین الکتریکی همچنین یک دوربین و کاردیو گراف غیر تماسی دارد که خط دید راننده را تشخیص داده و براساس رفتار آن راهنمایی ها و پیش بینی های لازم را ارائه می کند.

سیستم مذکور حتی می تواند شرایط فیزیکی شما را نیز تحلیل کرده و در صورتی که تشخیص دهد خسته هستید، نقطه ای را برای استراحت شما پیشنهاد دهد.

متاسفانه هنوز اطلاعات مربوط به موتور این ماشین و سایر جزئیات آن منتشر نشده اند اما انتظار می رود که در جریان مراسم 29 اکتبر میتسوبیشی در توکیو اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست بیاید.

151008-5-detection-of-the-cross-road-w-poor-visibility-1

151008-2-emirai-3-xdas-interior-1

151008-3-multibonding-display-1

151008-4-eye-movement-reduction-hmi-1

 

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟