توئیتر 336 نفر از کارکنان خود را اخراج می کند

توئیتر 336 نفر از کارکنان خود را اخراج می کند

چندی پیش در خبرها داشتیم که جک دورسی مدیرعامل تازه منصوب شده توئیتر قصد اخراج گروهی از کارکنان این شرکت را دارد و حالا متاسفانه آنطور که در خبرها آمده، این شایعه صحت دارد.

این شبکه اجتماعی اعلام کرده که ۳۳۶ پست شغلی یعنی حدودا ۸ درصد از کل نیروهای خود را تعدیل می کند. دورسی مدعی شده که برای ساده سازی نقشه راه خود و در نتیجه تمرکز هرچه بیشتر روی قابلیت های کمتر اما مهم تر برای توئیتر لازم است که چنین تصمیمی را عملیاتی نماید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

بخش اعظمی از این نیروها از واحد مهندسی توئیتر اخراج می شوند چراکه مدیرعامل جدید این شبکه اجتماعی باور دارد گروه « کوچک تر اما چابک تری» از کدنویسان بهتر می توانند آن را به اهدافش برسانند و کارایی بیشتری خواهند داشت.

اما هدف کلی از این تعدیل نیرو تمرکز بیشتر توئیتر روی محصولات دارای اولویت بیشتر و همچنین بهبود کلی بهره وری این شبکه اجتماعی اعلام گردیده است.

Untitled12

 

یوری کوه در ایمیلی که برای کارکنان توئیتر ارسال کرده است و شرح آن در وال استریت ژورنال منتشر شده به نقل از دورسی اعلام داشته که اولویت های اصلی ایجاد «تجربیاتی هستند که بیشترین اثرگذاری را دارند» و از آن جمله می توان به قابلیت Moments اشاره کرد که با هدف جذب گروه وسیع تری از مخاطبان به توئیتر اضافه شده است.

این شبکه اجتماعی پیش بینی کرده که با اعمال تغییرات ساختاری یاد شده، بین ۱۰ الی ۲۰ میلیون دلار در هزینه های خود صرفه جویی کند و مقامات این شرکت هم ظاهرا مدعی شده اند که پایه های توئیتر در نتیجه تغییرات جدید ظرف کمترین زمان ممکن تقویت می شود و آنطور که پیش بینی شده، درآمدهای سه ماهی آتی این شرکت بالاتر از محدوده پیش بینی شده ۵۴۵ تا ۵۶۰ میلیون دلار خواهد بود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato