مسابقات آنلاین درگ؛ معرفی بازی ایرانی سبقت

مسابقات آنلاین درگ؛ معرفی بازی ایرانی سبقت

اگر نید فور اسپید آندرگراوند را تجربه کرده باشید،‌ حتما مد بسیار هیجان انگیزش درگ را به خاطر دارید. این حالت از مسابقه زمانی به چنان محبوبیتی میان گیمرها رسید که بازی های مستقلی چون Drag Racing و CSR Racing  فقط برای مسابقه ماشین ها در این سبک فرعی طراحی و منتشر شدند.

استودیوی ایرانی پاپاتا با الهام از نمونه های مشابه خارجی، به تازگی بازی «سبقت» را برای کاربران اندروید منتشر کرده که در آن می توانید وارد رقابت های آنلاین درگ شده و در یک پیست صاف و بدون مانع با حریفان اینترنتی خود کورس بگذارید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

گیم پلی تمام بازی های درگ بر یک اصل استوار است، و آن هم چیزی نیست جز گاز دادن و تعویض به موقع دنده. سبقت هم از این قاعده مستثنی نیست. در این بازی ایرانی می توانید با ماشین های آشنایی مثل ژیان و پراید و پیکان، حریفی را برای یک مسابقه شتاب هیجان انگیز فرا بخوانید.

پیست مسابقات درگ پیچ و خمی ندارد و با یک جاده صاف مواجه هستید، بنابراین در سبقت گاز دادن و تعویض دنده تنها کارهایی هستند که برای عبور از خط پایان انجام می دهید. در شروع مسابقه باید گاز را در حد مناسب نگه دارید و برای تعویض دنده، بهترین زمان لحظه ای است که چراغ دنده به رنگ سبز درآمده باشد. اگر هم از حریف عقب افتادید می توانید با یک دنده معکوس به موقع او را پشت سر بگذارید.

Screenshot_2015-10-13-15-37-08

در بازی سبقت چند مدل از ماشین های ایرانی و خارجی مثل ژیان، پیکان، پراید، پژو ۲۰۶، کیا اپتیما و پرادو شبیه سازی شده اند که همگی را می توانید از لحاظ قدرت موتور ارتقا داده یا رنگ بدنه شان را عوض کنید.

برای خرید ماشین یا ارتقای آن ها هم بایستی پول و طلا خرج کنید. بدست آوردن پول و طلا در بازی کار چندان آسانی نیست، آیتم ها قیمت تقریبا بالایی دارند و تیم پاپاتا هم تمام تلاشش را به کار گرفته تا شما را مجبور به پرداخت درون برنامه ای کند.

Screenshot_2015-10-13-15-34-12

هر چند که تیم پاپاتا برای طراحی جاده ها، ماشین ها و فراهم نمودن سرورهای قوی برای سبقت زحمت زیادی متقبل شده، اما خیلی دیر به سراغ سوژه مسابقات درگ رفته و همین باعث شده بازی سبقت در این زمان جذابیت چندانی برای گیمر نداشته باشد.

گرافیک نه چندان قدرتمند، تنوع کم جاده ها و ماشین ها و پرداخت های درون برنامه ای با قیمت بالا باعث شده تا انگیزه چندانی برای ماندن در محیط سبقت نداشته باشید و شاید عناوین موفق خارجی را به آن ترجیح دهید.

اما در مجموع عملکرد تیم پاپاتا برای ساخت یک درگ ریسینگ آنلاین ایرانی را می توان قابل قبول توصیف کرد و امیدواریم که در آینده شاهد عناوین غیرتقلیدی و خلاقانه تری از این توسعه دهنده تازه کار باشیم.  سبقت را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.

سبقت (مسابقات آنلاین)
  • سبقت (مسابقات آنلاین)
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: استودیو بازی سازی پاپاتا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۰.۹ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato