مایکروسافت اپلیکیشن Twist را برای iOS منتشر کرد

مایکروسافت اپلیکیشن Twist را برای iOS منتشر کرد

مایکروسافت با پروژه گاراژ، کارمندان خود را به امتحان ایده های جدید و انتشار آنها برای عموم تشویق می کند. آخرین ایده به ثمر نشسته در این پروژه Twist نام دارد؛ اپلیکیشنی برای iOS که با آن می توانید به دوستانتان در قالب تصاویر ترکیبی پیغام بفرستید، روشی که به مراتب از نظر بصری جذاب تر از مکالمات متنی است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

مایکروسافت در پست اخیر وبلاگش عملکرد توئیست را اینگونه توصیف می کند: " در توئیست شما می توانید مکالمه را با عکسی که نیمه از صفحه را اشغال می کند، آغاز کنید و برای اینکه ببینید دوستتان چگونه نیمه دیگر را تکمیل می کند در انتظار بمانید. بنابراین از توئیست می توانید به عنوان یک ابزار قصه گویی بهره ببرید."

Twist-lets-you-mash-up-photos-and-images-and-juxtapose-them-in-group-conversations

توئیست شیوه بدیعی از مکالمات گروهی را برای کاربران به ارمغان آورده است. این اپلیکیشن پاسخ های تصویری را در کنار هم یا زیر هم به نمایش گذاشته و قالب بسیار جالبی برای یک مکالمه گروهی ایجاد می نماید.

مضاف بر این، توئیست به شما اجازه می دهد تا تصاویر را از دوربین، گالری یا جستجوگر بینگ به محیط گفتگو بیاورید. با این قابلیت می توانید مکالمه با دوست خود را با یک تصویر جالب که برای هر دویتان آشناست آغاز کنید.

توئیست در حال حاضر برای کاربران آمریکایی و کانادایی iOS به رایگان آماده دانلود است.

Twist, a Microsoft Garage project
  • Twist, a Microsoft Garage project
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Microsoft Corporation
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱۵.۳ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato