آخرین محصول مایکروسافت گاراژ یک اپلیکیشن نت برداری به نام Parchi است

آخرین محصول مایکروسافت گاراژ یک اپلیکیشن نت برداری به نام Parchi است

تیم مایکروسافت گاراژ در چند ماه اخیر، اپلیکیشن های جالب و خلاقانه ای را روانه پلی استور کرده که بعضی از آنها بسیار مفید و کاربردی ظاهر می شوند.

آخرین محصول پروژه گاراژ، اپلیکیشنی برای نت برداری تحت عنوان Parchi است که از امروز در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته. مایکروسافت در طراحی این اپ، جستجوی سریع و آسان یادداشت ها را هدف خود قرار داده و برای تحقق این موضوع، هشتگ ها را به کار گرفته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با پارچی می توان به ایجاد یادداشت های ساده، فهرست، یادآور، یادداشت های تصویری و ... اقدام کرد. سیستم تگ گذاری با هشتگ نیز در جستجوی این موارد به شما کمک می کند.

Parchi 2

با یک اشاره می توانید به یادداشت های خود هشتگ بیفزایید، سپس می توانید برای جستجوی آسان یادداشت ها، نتایج جستجو را به هشتگ ها محدود کنید. پارچی یک ویجت لاک اسکرین هم دارد که در قسمت بالای صفحه قرار گرفته و برایتان دسترسی سریع به یادداشت های مهم و اضافه نمودن نت های جدید فراهم می کند.

اگرچه پارچی از لحاظ امکانات با وان نوت یا اپ گوگل کیپ قابل مقایسه نیست، اما ایده های خلاقانه ای در خود گنجانده. اپلیکیشن یادشده از طراحی متریال گوگل الگوبرداری کرده و با آن می توانید همانند اپلیکیشن کیپ، یادداشت هایتان را رنگ آمیزی کنید.

پارچی را می توانید هم اکنون از گوگل پلی دانلود کنید، اما در صورت برخورد با هر گونه مشکل بهتر است که برای دریافت اپلیکیشن به وبسایت APK Mirror مراجعه بفرمایید.

Parchi - Quick notes & lists
  • Parchi - Quick notes & lists
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Microsoft Corporation
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۶ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato