اولین برنامه اختصاصی PewDiePie برای یوتوب رد، با همکاری رابرت کرکمن ساخته می شود

اولین برنامه اختصاصی PewDiePie برای یوتوب رد، با همکاری رابرت کرکمن ساخته می شود

PewDiePie، یکی از شناخته شده ترین شخصیت های وبسایت یوتوب و در حالت کلی تر، صنعت گیمینگ است. اما این استریمر معروف، قرار است به زودی برنامه ی واقع نما خاص خود را در سرویس Red وب سایت یوتوب راه اندازی کند.

برنامه ی مذکور، «Scare PewDiePie» یا «پیو دی پای را بترسان» نام دارد و رابرت کرکمن، کارگردان سریال مطرح The Walking Dead، تولید آن را عهده دار شده است. این برنامه قرار است Felix Kjellber (یا همان PewDiePie) را در «اتفاقات ترسناک واقعی» قرار دهد که با الهام از بازی های ویدئویی ساخته شده اند.

سبک برنامه ی مورد بحث، چیزی بین دوربین مخفی و ماجراجویی واقع نما خواهد بود و فلیکس، با گشت و گذار در محیط های از پیش ساخته شده و ظاهرا بدون اطلاع قبلی، در مقابل شرایط دشوار و وحشتناک قرار می گیرد. Scare PewDiePie، به صورت انحصاری روی سرویس یوتوب رد منتشر خواهد شد.

یوتوب رد سرویس جدیدی است که کاربران می توانند با پرداخت مبلغی، به محتویات بدون تبلیغ دسترسی داشته باشند. هم چنین در این سرویس می توان ویدئوها را برای مشاهده آفلاین ذخیره کرد. یوتوب رد، هفته ی آینده راه اندازی می شود و از سال ۲۰۱۶، کاربران می توانند به به محتویات اختصاصی نظیر برنامه ها و فیلم های جدید، دسترسی داشته باشند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato