ساتیا نادلا کاملا با فعالیت بخش ویدیوگیم در مایکروسافت موافق است

ساتیا نادلا کاملا با فعالیت بخش ویدیوگیم در مایکروسافت موافق است

پس از برکناری بالمر از سمت مدیریت و روی کار آمدن ساتیا نادلا، شایعات بسیاری مطرح بود که بخش اکس باکس نیز زیر تیغ مدیرعامل جدید مایکروسافت برود و یا حتی این برند را به شرکت دیگری بفروشد.

اما حمایت های اخیر وی از فیل اسپنسر، تیم اکس باکس و حتی تیم ویندوز و تمرکزشان روی قابلیت های گیمینگ این پلتفرم، نشان از اهمیت بالای صنعت سرگرمی، به خصوص بازی های ویدیویی نزد نادلا دارد.

در مصاحبه ی اخیر یکی از مدیران بخش اکس باکس لایو مایکروسافت، مایک لاوین، وی از علاقه ی نادلا به بازی های ویدیویی گفت: «او کاملا با گیمینگ موافق است».

شرایط پلتفرم اکس باکس حالا بهتر از هر دوران دیگری است. هیلو ۵ عرضه شده، ماه آینده نیز قرار است آپدیت بسیار بزرگی برای اکس باکس وان عرضه شود و ویژگی های بی نظیری را به این کنسول بیاورد. از طراحی دوباره رابط کاربری سیستم گرفته تا قابلیت اجرای بازی های اکس باکس ۳۶۰ روی اکس باکس وان.

همانند بیل گیتس، تمرکز کنونی نادلا نیز آوردن ویندوز روی تعداد کثیری از پلتفرم ها است و اکس باکس وان نیز به زودی آپدیت مخصوص اش را دریافت می کند تا این کنسول، یک گام دیگر به آنچه که نادلا می خواهد نزدیک تر شود.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato