فروش موبایل های هوآوی در سه ماهه سوم امسال 63 درصد رشد داشته

فروش موبایل های هوآوی در سه ماهه سوم امسال 63 درصد رشد داشته

میزان فروش کمپانی چینی هوآوی در سه ماهه سوم سال جاری میلادی افزایش چشمگیری داشته و رشد ۶۳ درصدی را نشان می دهد. با نگاه به فعالیت ماه های اخیر این کمپانی و بازار آن در چین و اروپا، می توان دلیل این پیشرفت را تولید دیوایس های متنوع و جدیدی همانند هوآوی Mate S و Honor 7 دانست.

در سه ماهه گذشته که ۳۰ام سپتامبر (۸ مهر) آخرین روز آن بود، مقدار فروش شرکت تازه نفس چینی، ۲۷.۴ میلیون دستگاه اعلام شده که در مقایسه با ۲۰ میلیون موبایل فروخته شده در بازه زمانی مشابه سال گذشته و افزایش تولیدات، شکی باقی نمی ماند که برند چینی مورد اشاره در مسیر رشد قرار گرفته.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارش ها، در سال جاری میلادی آمار فروش تلفن های هوشمند شرکت یاد شده، در چین ۸۱ درصد و در سراسر اروپا ۹۸ درصد رشد داشته. با توجه به این رشد سریع انتظار می رود این آمار تا پایان سال میلادی به یکصد میلیون دستگاه برسد؛ که نتیجه آن رشد ۳۳ درصدی خواهد بود و موفقیت چشمگیری برای هوآوی به شمار می رود زیرا شرکت های بزرگ و  محبوب همانند اپل، سامسونگ، شیائومی و لنوو هم قادر نیستند رشد سالانه خود را به این رقم برسانند.

نیکول پنگ، مدیر موسسه تحقیقاتی Canalys در آسیا در این رابطه گفته: «با این سرعت رشدی که هوآوی در پیش گرفته بعید است هیچ رقیبی بتواند جایگاه سوم (پس از اپل و سامسونگ) در زمینه تولید و عرضه موبایل را از آن بگیرد. این رشد واقعا جای تحسین دارد.»

گفتنی است با توجه به رشد سالانه ۳۳ درصدی و تولید یکصد میلیونی این ادعا چندان هم دور از ذهن نیست. شرکت چینی یادشده با تولید موبایل هایی همانند  Google Nexus 6P و احتمالا عرضه Mate 8 تا انتهای سال جاری میلادی، خیلی راحت می تواند به این هدف دست یابد و بیش از پیش نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato