محبوبیت بیشتر تکنولوژی فورس تاچ و سنسورهای اثر انگشت در موبایل های اندرویدی 2016

محبوبیت بیشتر تکنولوژی فورس تاچ و سنسورهای اثر انگشت در موبایل های اندرویدی 2016

همانطور که احتمالا تایید خواهید کرد، حسگرهای اثر انگشت در حال تبدیل شدن به یک امکان و ویژگی استاندارد در میان تلفن های هوشمند میان رده و پیشرفته اندرویدی است. براساس اعلام منابع مرتبط با زنجیره تامین قطعات تایوانی، فورس تاچ همچنین در موبایل های جدید سال ۲۰۱۶ میلادی نیز در زمره محبوب ترین قابلیت ها خواهد بود.

به لطف این تکنولوژی، نمایشگر دستگاه می تواند تفاوت میان تاچ معمولی، ضعیف و محکم را تشخیص دهد و در نتیجه دستگاه های بهره مند از آن نیز قادر خواهند بود کارکردهای مختلفی را از خود به نمایش بگذارند.

از طرفی، پیش بینی شده که با رواج هر چه بیشتر سرویس های پرداخت موبایلی نظیر اپل پی، اندروید پی و سامسونگ پی، استفاده از این سنسورها نیز روز به روز افزایش بیشتری پیدا کند.

طراحان مدارهای مجتمع در تایوان ابراز امیدواری کرده اند که از این افزایش تقاضا، سود قابل توجهی را به جیب بزنند و کسب و کارشان بیش از هر زمان دیگری رونق پیدا کند. گفتنی است که اسکنرهای اثرانگشت برای تشخیص هویت افرادی به کار می روند که قصد استفاده از سرویس های پرداخت موبایلی را دارند.

برخلاف این سنسورها که می توان روی تلفن های هوشمند میان رده اندرویدی پیدایشان کرد، تکنولوژی فورس تاچ قابلیتی است که بیشتر در انواع پیشرفته این دستگاه ها قابل رویت خواهد بود.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato