با AQUA R2-D2s آشنا شوید: یخچالی که خودش راه می رود

با AQUA R2-D2s آشنا شوید: یخچالی که خودش راه می رود

اگر اهل تماشای فیلم های فانتزی باشید، احتمالا R2-D2 را می شناسید، ربات مشهور فیلم جنگ ستارگان که توسط جورج لوکاس ساخته شده. این ربات با چراغ هایی که چشمک می زنند و سری که تکان می خورد، در این فیلم نقش آفرینی می کرد. حالا یک یخچال با این شمایل ساخته شده که فاقد پیچیدگی های R2 است و از هوش مصنوعی هم خیلی سررشته ندارد اما در عوض نوشیدنی های شما را خنک نگه می دارد و حتی در صورت نیاز آنها را برایتان می آورد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

تصور کنید در خانه روی کاناپه دراز کشیده اید و هوس می کنید یک لیوان نوشیدنی بخورید، وقتی یخچال ربات نما داشته باشید دیگر لازم نیست از جایتان بلند شوید، با کمک ریموت کنترل یخچال را پیش خود می خوانید و هر چه می خواهید از داخل آن بر می دارید.

محصول مورد بحث، AQUA R2-D2s نام دارد و توسط شرکت حایر آسیا ساخته شده. این دستگاه هنوز وارد بازار نشده اما به صورت آنلاین می توان آن را پیش خرید کرد. لازم است یادآوری کنیم برای سفارش این یخچال باید نشانی مشخصی در کشور ژاپن را در سایت وارد کنید که برای خریداران فرا مرزی کمی مشکل ساز می شود.

این محصول حدود ۹ هزار دلار قیمت دارد و البته اگر هزینه های ارسال از ژاپن را نیز به آن اضافه کنیم  رقم نهایی بیشتر از این خواهد شد. R2-D2s در دی ماه سال جاری به طور رسمی عرضه و به خریدارانش تحویل داده خواهد شد.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato