اکتیویژن بیش از نیم میلیارد دلار طی یک هفته از فروش Black Ops III به دست آورد

اکتیویژن بیش از نیم میلیارد دلار طی یک هفته از فروش Black Ops III به دست آورد

هفته پیش، Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد و طی چند روزی که از انتشار آن می گذرد، موفق شده تا یک بار دیگر سهامداران اکتیویژن را راضی نگه دارد. مقامات این کمپانی می گویند طی سه روز ابتدایی که از عرضه بازی گذشته، Black Ops 3 بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروش داشته است.

میلیون ها بازیکن در سراسر جهان، بیشتر از ۷۵ میلیون ساعت را طی این سه روز به انجام بازی آنلاین پرداختند. میزان فروش دیجیتالی بازی نیز به نسبت Call of Duty قبلی نیز تقریبا دو برابر شده است که از میل بالای بازیکنان به انجام بازی های دیجیتالی حکایت دارد.

در مورد میزان فروش نسخه فیزیکی آمار دقیقی ارائه نشده و مسئولین کمپانی به رشد قابل توجه نسبت به دو سال گذشته خبر داده اند. اکتیویژن می گوید نسخه پلی استیشن ۴، پرفروش ترین نسخه دیجیتالی در روز اول عرضه است و طبق گزارش توییچ، Black Ops 3 بیشترین میزان استریم و تماشا را در میان تمام بازی های سال ۲۰۱۵ داشته.

علاوه بر ثبت موفقیت های عمده در غرب، اکتیویژن بازار شرق را هم تمام و کمال در اختیار گرفته. ورژن پلی استیشن ۴ این بازی با فروشی نزدیک به ۱۵۰ هزار نسخه، رتبه اول چارت Media Create ژاپن را به دست آورده و ورژن اکس باکس وان با فروش ۲۱ هزار نسخه ای در رتبه سوم است. در مجموع، اکتیویژن اتوانسته ۱۶۴ هزار و ۷۱۶ واحد Black Ops 3 را در کشور ژاپن به فروش برساند.

Call of Duty: Black Ops 3 هم اکنون روی پی سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ در دسترس است.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato