با CronusMAX PLUS از کنترلر الیت اکس باکس وان روی پلی استیشن 4 استفاده کنید

با CronusMAX PLUS از کنترلر الیت اکس باکس وان روی پلی استیشن 4 استفاده کنید

حتما با کنترلر الیت اکس باکس وان آشنایی دارید و می دانید در عوض قیمت گزافی که برای آن می پردازید قرار است چه دستگاه خارق العاده ای دریافت کنید. حالا تصور کنید که یکی از کاربران پلی استیشن ۴ هستید و بخواهید این کنترلر را روی کنسول خود استفاده کنید.

قطعا مایکروسافت ترجیح می دهد این کنترلر را در انحصار پی سی و کنسول خود نگه دارد اما با سخت افزارهای خاصی می توان تکنولوژی های رقیب را به یکدیگر متصل نمود و از آن استفاده کرد.

طی آخرین تلاش کمپانی CronusMax، حالا پلی استیشن بازها می توانند از طریق یک دانگل یو اس بی بسیار کوچک، هر کنترلری را به پلی استیشن ۴ متصل کنند. این دانگل که CronusMAX PLUS نام دارد به سادگی هر چه تمام تر کنترلرهای وایرلس را شناسایی کرده و فرامین آن را به پلی استیشن منتقل می کند.

با توجه به آپدیت فرمویر جدید عرضه شده برای CronusMAX PLUS، حالا این دستگاه می تواند کنترلر الیت اکس باکس وان را هم پشتیبانی کند. در ویدیوی زیر می توانید نحوه کار کنترلر را روی پلی استیشن ۴ تماشا نمایید. البته اگر مایل باشید، این دستگاه به شما قدرت استفاده از دوال شاک ۴ روی اکس باکس وان را هم خواهد داد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato