واحد دوربین های دیجیتالی سامسونگ تعطیل می شود [شایعه]

واحد دوربین های دیجیتالی سامسونگ تعطیل می شود [شایعه]

واحد دوربین های دیجیتالی سامسونگ تعطیل می شود [شایعه]

به تازگی گزارش جدیدی از کره جنوبی به دست آمده که نشان می دهد سامسونگ که حالا عنوان بزرگ ترین تولید کننده تلفن های همراه در دنیا را در اختیار دارد احتمالا کسب و کار خود در حوزه دوربین های دیجیتالی را تعطیل می کند.

این گزارش ابتدا توسط یک نشریه پرطرفدار به نام Asiae در این کشور منتشر گردید و دنباله رو خبرهای دیگری است که از ماه سپتامبر تا به امروز از یک وبسایت کره ای به نام NewsTomato به فضای مجازی راه یافت؛ گزارشات نشان می دادند که سامسونگ در نظر دارد تولید دوربین های دیجیتالی سری NX خود را برای همیشه متوقف نماید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

البته از زمان معرفی مدل تایزنی NX500 در ماه فوریه امسال، سامسونگ محصول دیگری را از این سری رونمایی نکرده است و کلیه فعالیت های بازاریابی خود برای آن را هم متوقف نموده. نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این است که واحد دوربین این کمپانی کره ای، از زمان عرضه سری بدون آینه NX تا به امروز مرتبا ضرر می دهد و اوضاع خوبی نداشته است.

براساس جدیدترین خبر منتشر شده از سوی شرکای تجاری این کمپانی در پرتغال، افرادی که در واحد دوربین سامسونگ کار می کرده اند و با آنها ارتباط داشته اند، بدون هیچ ردی غیبشان زده است و نمی توانند پیدایشان کنند.

اگر این خبر شما را قانع نکرده بهتر است به اطلاع تان برسانیم که وبسایت دوربین های این شرکت نیز ماه هاست که به روز رسانی نمی شود و تنها خبر خوبی که در این باره مطرح شده آن است که، کارکنان این بخش قرار شده به واحدهای دیگر سامسونگ انتقال داده شوند.

علیرغم همه اینها، تعطیلی واحد دوربین های دیجیتالی سامسونگ مساله ایست که باید به صورت رسمی از سوی این شرکت تایید شود. البته امید می رود که چنین اخباری صحت نداشته باشند چراکه سامسونگ یکی از معدود شرکت هایی است که کلیه قطعات سخت افزاری دوربین هایش شامل، حسگر، پردازنده و چیپ حافظه را خودش تامین می کند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل