ال جی بزرگترین نمایشگر OLED دنیا را به نمایش گذاشت

ال جی بزرگترین نمایشگر OLED دنیا را به نمایش گذاشت

اگر به سمت سئول می روید یا از این شهر به دیگر نقاط دنیا می روید، قطعا در فرودگاه اینچئون با تبلیغ جدید ال جی روبرو خواهید شد. این کمپانی، که اخیرا از بزرگ ترین نمایشگر OLED دنیا پرده برداشته بود، حالا آن را به معرض نمایش عمومی گذاشته است.

مسلما، پنلی که در تصویر بالا مشاهده می کنید یک تکه نیست و از قرار گیری چندین نمایشگر کنار هم ساخته شده است. پدید آوردن نمایشگری یک تکه به این ابعاد، بسیار پر هزینه و دشوار خواهد بود. در عوض، ال جی با همکاری کمپانی فرانسوی Wilmotte & Associés، بدنه ای طراحی کرده که می تواند ۱۴۰ پنل خمیده OLED با ابعاد ۵۵ اینچ را در خود جای دهد و نتیجه آنچه که در تصویر بالا می بینید شود.

این نمایشگر ۱۳ متر طول و ۸ متر عرض دارد و بهترین کاری که ال جی می تواند با آن انجام دهد، به نمایش گذاشتن تبلیغات محصولات اش است. البته، ال جی متعهد است که اعلان های فرودگاه را هم روی این نمایشگر عظیم نشان دهد.

پارک وان-سو، مدیرعامل و رئیس فرودگاه بین المللی اینچئون می گوید: «این نمایشگر OLED، به خوبی تکمیل کننده استفاده تکنولوژی پیشرفته در فرودگاه ما است. ما همیشه مشتاق بودیم به میلیون ها مسافری که سالانه از این طریق سفر می کنند، تکنولوژی روزی که از کره منشا می گیرد را نشان دهیم.»

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato