گلکسی S7 سامسونگ دارای درگاه کارت حافظه microSD خواهد بود [شایعه]

گلکسی S7 سامسونگ دارای درگاه کارت حافظه microSD خواهد بود [شایعه]

طرفداران برند سامسونگ در سال جاری و پس از معرفی پرچمداران متعدد این شرکت، از عدم حضور درگاه کارت حافظه microSD متعجب گشتند. این تعجب از جایی ناشی می شد که در سال های قبل تر، خود سامسونگ این ویژگی را یکی از نقاط متمایز کننده محصولاتش نسبت به برخی موبایل ها، بخصوص آیفون ذکر کرده بود.

امروز ولی شایعه ای تازه در فضای مجازی منتشر گشته که بر اساس آن، گفته می شود سامسونگ تصمیم گرفته در تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ که قرار است در ابتدای سال میلادی ۲۰۱۶ معرفی شود، درگاه کارت حافظه را برگرداند.

این شایعه از سوی وب سایت HDBlog منتشر شده و همین منبع مدعی گشته که شرکت کره ای در سال بعدی دو تلفن هوشمند ارائه خواهد داد که با نام های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج معرفی خواهند شد؛ دقیقا مانند روندی که در سال ۲۰۱۵ اجرا شد. پرچمدار اصلی مشمول یک نمایشگر ۵.۲ اینچ می شود در حالی که گلکسی اس ۷ اج، از صفحه نمایشی ۵.۷ اینچ و خمیده بهره خواهد برد. البته این منبع همچنین خبر می دهد که نمایشگر گلکسی اس ۷ در بخش پایین و بالا هم تا اندازه ای خمیده خواهد بود.

در نهایت نیزHDBlog یادآور شده که کره ای ها قصد بازگرداندن درگاه کارت حافظه microSD را دارند. البته باید اذعان داشت که این مسئله از سوی سامسونگ تایید یا تکذیب نشده است.

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato