شرکت Vector Watch و جذب سرمایه ۵ میلیون دلاری برای توسعه محصولات جدید

Vector یک شرکت ساعت ساز اروپایی است که دفتر اصلی آن در انگلیس قرار دارد. این شرکت ساعت هایی هوشمند را ارائه می دهد که با هر بار شارژ، قادر به کار تا ۳۰ روز هستند. حالا همین شرکت، توانسته سرمایه ای معادل ۵ میلیون دلار را برای انجام تحقیقاتش در خصوص پروژه های بعدی خود جذب کند.

گفته شده که سرمایه گذاران Vector از اهالی رمانی هستند؛ در واقع این سرمایه گذار گروه تجاری GECAD است که پیش از این و در سال ۲۰۱۴ نیز دو میلیون دلار در اختیار ساعت ساز یاد شده گذاشته بود.

کمپانی Vector Watch چند ماه پیش ۱۲ نمونه ساعت هوشمند را معرفی کرد. پلتفرم نرم افزاری این ساعت ها از سوی خود کمپانی یاد شده توسعه یافته و مصرف بسیار پایینی دارد، به همین دلیل است که با هر بار شارژ، کاربر تا ۳۰ روز قادر به استفاده از آن خواهد بود. ۱۲ مدل ساعتی که در سال جاری از سوی وکتور واچ معرفی شده اند بین ۲۵۰ الی ۴۰۰ دلار قیمت دارند.

کمپانی یاد شده اکنون خبر می دهد که به جز ساعت های هوشمند تصمیم دارد گجت های پوشیدنی دیگری را هم توسعه داده و آنها را در اختیار کاربران قرار دهد و در این میان به نظر می رسد که وکتور واچ تصمیم دارد با شرکت های همرده بسیاری نیز همکاری نماید.

مطالب مرتبط

سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری اپل و ال جی برای تولید میکرودیسپلی‌های OLED

بر اساس پرونده‌های موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به نظر می‌رسد که Valve، اپل و ال جی مشترکاً ده میلیون دلار برای تاسیس شرکتی به نام eMagin سرمایه گذاری کرده‌اند. بر این اساس کمپانی تاسیس شده قرار است میکرودیسپلی‌‌های OLED تولید کند و آنها را در حوزه‌های سلامت، نظامی و صنعتی به کار... ادامه مطلب

سونی با جذب سرمایه عمومی، در حال توسعه ساعتی هوشمند و خاص است

مدتی پیش در مورد طرح First Flight از سونی برایتان نوشتیم. طرحی که شرکت ژاپنی صرفا در کشور خود آن را اجرایی کرده و از مردم برای ایده های کارمندان اش، سرمایه عمومی جذب می کند. حال به نظر می رسد که جدیدترین ایده که در این پروژه عملی شده، یک ساعت هوشمند اعلا با... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟