نسخه ای رایگان از PES به زودی عرضه خواهد شد

نسخه ای رایگان از PES به زودی عرضه خواهد شد

نبرد دیرینه FIFA و Pro Evolution Soccer پایانی ندارد. هر از چندگاهی یکی از تولیدکنندگان پیشی می گیرد و محصولی برتر ارائه می دهد اما امسال شاهد رقابت تنگاتنگ هر دو بازی بودیم. هم FIFA 16 و هم PES 2016 عملکردی بسیار عالی داشتند و حالا کونامی می خواهد با یک استراتژی جذاب، گوی رقابت را از چنگال الکترونیک آرتز برباید.

اگرچه الکترونیک آرتز با داشتن قدرت بیشتر، بازی واقع گرایانه تری ارائه داده اما طرفداران PES صرفا به خاطر اینکه چند تیم در بازی لایسنس نشده اند، گیم پلی قدرتمند آن را رها نمی کنند. کونامی امید دارد تا با ارائه یک PES رایگان، دل طرفداران فیفا را هم برباید.

به گزارش وبسایت Polygon، ورژنی کوتاه تر از PES 2016 قرار است در تاریخ ۸ دسامبر برای پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ منتشر شود که بخش Exhibition Mode آن دارای ۷ تیم خواهد بود.

اگرچه شبیه به ورژن Free-to-Play نیست و همانند دموهای رایگان فیفا به نظر می رسد اما نحوه تبلیغات و نوع ارائه آن می تواند در جلب مخاطبان تاثیر بسیار داشته باشد. به هر حال، محدودیت زمانی برای استفاده از این بازی نخواهید داشت و می توانید هر چقدر می خواهید با این ۷ تیم مسابقه بدهید، شاید بالاخره از PES 2016 خوش تان آمد و قصد خرید آن را کردید.

ویجیاتو

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato