سامسونگ تکنولوژی دوربین های بدون آینه NX خود را به نیکون واگذار کرده [شایعه]

سامسونگ تکنولوژی دوربین های بدون آینه NX خود را به نیکون واگذار کرده [شایعه]

طی هفته های گذشته مرتباً شاهد انتشار شایعاتی پیرامون واحد دوربین های کمپانی سامسونگ بودیم، این شایعات حکایت از آن داشتند که شرکت کره ای فعالیت بخش یاد شده را متوقف کرده و کارکنانش را نیز در سایر زیر مجموعه های خود از جمله واحد تجهیزات پزشکی و تلفن های هوشمند به کار گرفته است.

سامسونگ به تازگی عرضه ی دوربین هایش را در برخی از کشورهای جهان از جمله آلمان متوقف کرده و امروز نیز رسماً اعلام نموده که سیاستی مشابه را در همین زمینه در رابطه با کشور انگلستان اتخاذ کرده.

اما اکنون و در خبری تازه منابع گوناگون می گویند ممکن است غول تکنولوژی کره جنوبی فناوری دوربین های بدون آینه NX خود را به شرکت نیکون واگذار کرده باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

نیکون یکی از با سابقه ترین و شناخته شده ترین کمپانی های فعال در صنعت دوربین های دیجیتالی به حساب می آید و با توجه به عدم تمایل سامسونگ به فعالیت در صنعت مورد اشاره شواهد نشان می دهند که شایعه پیش تر ذکر شده نمی تواند چندان هم غیر محتمل باشد.

گمان می رود نیکون می خواهد موضوع مورد بحث را فعلاً مخفی نگه داشته و آن را طی ماه آینده و به عنوان خبری خاص و ویژه در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2016 رسانه ای کند.

قبلاً نیز گفته شده بود که سامسونگ هم بنا دارد در جریان نمایشگاه یاد شده خبری مهم و مرتبط به واحد دوربین هایش را به اطلاع عموم برساند و کسی چه می داند شاید این خبر در اصل سر آغاز همکاری کمپانی کره ای با نیکون و یا واگذاری یکی از مهم ترین فناوری هایش به این شرکت باشد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato