آیفون 6C و اپل واچ ۲ در مراسم ماه مارس سال ۲۰۱۶ معرفی می شوند

اکنون دیگر برای همه مشخص است که اپل هر سال به شکل منظم و در زمانی مشخص، چند رویداد را برگزار می کند و اینکه شرکت یاد شده در بهار سال آینده تصمیم به برگزاری یک مراسم دارد، یک پیشگویی ویژه نیست.

خبر جدیدی که از سوی وب سایت 9To5Mac منتشر شده حاکی از آن است که اپل در ماه مارس (انتهای اسفند ۹۴ - ابتدای فروردین ۹۵) تصمیم به برگزاری مراسمی دارد و می خواهد در آن، از آیفون ۴ اینچی خود و همچنین نسل دوم اپل واچ پرده بردارد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

حدود یک سال است که شایعه در دست تولید بودن یک آیفون ۴ اینچی از سوی اپل در فضای مجازی دست به دست می شود و این بار همه منابع اعتقاد دارند که در مراسم بهاره سال آینده اپل، شاهد رونمایی از همین دستگاه خواهیم بود.

این در حالیست که آخرین اخبار غیر رسمی نیز حاکی از آن بودند که اپل تصمیم دارد بر خلاف آیفون 5C، نمونه ی 6C را با بدنه ای فلزی توسعه دهد و همان یک بار استفاده از پلاستیک را کافی می داند.

در این میان هنوز هیچ اطلاعاتی از اپل واچ ۲ نیز در دست نیست و نمی توان گفت که شکل ظاهری این دستگاه از سوی طراحان مشغول در کوپرتینو مشمول چه تغییراتی خواهد شد. اما در خصوص قابلیت ها، به شکلی ساده می توان حدس زد که اپل واچ ۲ خواهد توانست تا برخی وظایف را به شکلی بهتر از پیش انجام دهد؛ برای مثال دنبال کردن و پایش حرکات و سلامت کاربر. از طرفی انتظار می رود که این ساعت هوشمند از عمر باتری بهتری هم به نسبت نسل اول خود برخوردار باشد تا به همین شکل افراد بیشتری علاقمند به خریدش گردند.

در دو سال اخیر می توان گفت که ریشه اسمارت فون های ۴ اینچی و قدرتمند به شکل کامل خشک شده و به نظر می رسد که اپل تنها تولید کننده موبایلی باشد که اعتقاد دارد هنوز هم افرادی هستند که چنین دستگاه هایی را می خواهند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟