پهپاد «GoPro» در سال ۲۰۱۶ و با نام «Karma» عرضه خواهد شد

پهپاد «GoPro» در سال ۲۰۱۶ و با نام «Karma» عرضه خواهد شد

پهپاد «GoPro» در سال ۲۰۱۶ و با نام «Karma» عرضه خواهد شد

از سال ۲۰۱۴ شایعاتی در این رابطه به گوش می رسید و عاقبت طی کنفرانس "کد" سال جاری رسماً تائید شد که پهپاد محبوب ترین شرکت تولید کننده دوربین های اکشن در جهان، یعنی «گو پرو»، در ۲۰۱۶ راهی بازار خواهد گشت.

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش شرکت یاد شده ویدئویی را منتشر کرد که گفته می شد توسط همین پهپاد تهیه گشته است، امروز همان ویدئو مجدداً به صورت رسمی روی اینترنت قرار گرفته در حالیکه یک راوی روی آن سخن می گوید و در نهایت در انتهای ویدئو در می یابیم که دِرون گو پرو «کارما» (Karma) نام گرفته.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

کارما اولین تلاش کمپانی برتر دنیای اکشن کم ها برای ورود به بازاری به حساب می آید که در زمان حاضر یکی از سریع ترین رشد های ممکن را تجربه می نماید و البته به تازگی دولت ایالات متحده شروع به وضع قوانینی جدی در رابطه با نحوه استفاده از دستگاه های مرتبط به آن یا همان پهپادها کرده است.

ناگفته نماند که مهم ترین کمپانی فعال حال حاضر در بازار پیش تر اشاره شده شرکت چینی DJI‌ است که اکنون کسب و کار آن ارزشی میلیاردی پیدا کرده و البته رفته رفته شواهد نشان می دهند که در حال وارد شدن به تجارت مرتبط به گو پرو و صنعت فیلمسازی نیز هست و شاید به همین علت باشد که شرکت مذکور نیز بنا را بر این گذاشته تا پهپادهای خودش را تولید نماید.

در مورد کارما هنوز هیچ اطلاعات رسمی یا لو رفته ای وجود ندارد و تنها برخی منابع حدس می زنند که احتمالاً با پهپادی از نوع چهار ملخه یا در اصطلاح رایج تر "کواد کوپتر" طرف خواهیم بود که می تواند ویدئو ها را با کیفیت ۴K و ثبات بسیار بالا ضبط و تهیه نماید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل