الکترونیک آرتز بخش ورزش های الکترونیک را به رهبری پیتر مور راه اندازی می کند

الکترونیک آرتز بخش ورزش های الکترونیک را به رهبری پیتر مور راه اندازی می کند

پیتر مور، مدیر ارشد عملیاتی شرکت بزرگ الکترونیک آرتز به زودی مدیریت بخش کاملا جدید و پر بازدهی از این شرکت را به عهده خواهد گرفت. الکترونیک آرتز قصد دارد تا برای اولین بار، بخش جدیدی برای ورزش های الکترونیک تحت عنوان «گیمینگ رقابتی» تشکیل دهد.

براساس خبری که توسط اندرو ویلسون جوان، مدیرعامل شرکت منتشر شد، بخش EA Competitive Gaming، قدم اخیر شرکت در قرار دادن بازیکنان در وهله اول است. اندرو ویلسون از ابتدای مدیریت خود تاکید ویژه ای روی گیمرها داشت و هر بار سعی دارد تاکید خود روی این مسئله را اعلام کند.

در این بیانیه آمده که برگزاری مسابقات و حواشی بازی هایی نظیر بتلفیلد، فیفا، Madden NFL و ... حالا بر عهده این گروه خواهد بود. طی سال های اخیر، توسعه دهندگان بازی های ویدیویی رقابتی در پی اثبات اهمیت خود بوده اند و اقدام اخیر الکترونیک آرتز نشان می دهد که ورزش های الکترونیکی حالا به قطبی انکار نشدنی تبدیل شده است.

اهداف بخش جدید با سه واژه توصیف شده است: رقابت، اجتماع، سرگرمی. ایجاد ارتباط میان جامعه گیمرها و برگزاری مسابقات عمده فعالیت بخش جدید خواهند بود. پیتر مور تا پایان سال مالی ۲۰۱۶ که مارس سال آینده به پایان می رسد به فعالیت کنونی خود ادامه می دهد و پس از آن به سراغ EA Competitive Gaming خواهد رفت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato