مراحل ساخت کنترلر بازی استیم را تماشا کنید

مراحل ساخت کنترلر بازی استیم را تماشا کنید

تقریبا یک ماه از عرضه کنترلر استیم گذشته و با این حال نظرات نسبتا مثبتی در مورد آن شنیده می شود. خاص بودن این قطعه سبب شده تا برخی از کاربران به سختی با آن ارتباط برقرار کنند. با این حال Valve در فروش این محصول جدید ثابت قدم است و به عنوان اولین محصول سخت افزاری اش، حسابی هوای آن را دارد.

طی آپدیت جدید صفحه فروشگاهی این محصول در استیم، اخیرا ویدیویی جدید و جذاب از مراحل ساخت کنترلر دیده می شود که مسیر تولید آن را از ابتدا تا انتها به نمایش می گذارد. والو برای ساخت Steam Controller یک کارخانه کوچک محلی راه اندازه کرده تا قطعات تولید شده را سر هم بندی کرده و به بازار بفرستد.

جالب است بدانید که والو مدعی شده ساخت و تولید محصولات این چنینی عمدتا با دخالت نیروی کار انسانی صورت می پذیرد اما آن ها خط تولید کاملا رباتیکی طراحی کرده اند که در هیچ مرحله ای از آن، انسان نقشی ندارد. با این حال، نیروی انسانی همچنان در کارخانه حاضر است تا مطمئن شود همه چیز درست و بی مشکل پیش می رود.

کنترلر استیم با قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد و در قیاس با ابزار شرکت های دیگر قیمت مناسبی برای آن در نظر گرفته شده است. در زیر می توانید ویدیویی که در مورد آن صحبت شد را تماشا کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato