سرویس اپل پی اوایل سال 2016 در چین راه اندازی می شود

سرویس اپل پی اوایل سال 2016 در چین راه اندازی می شود

سرویس اپل پی اوایل سال 2016 در چین راه اندازی می شود

بنابر اعلام رسمی کمپانی اپل، سرویس اپل پی بزودی در کشور چین نیز قابل استفاده خواهد بود. اهالی کوپرتینو امروز از همکاری خود با China UnionPay، که مسئولیت صنعت کار های بانکی چین را بر عهده دارد، پرده برداشتند و می خواهند که سرویس پرداخت وایرلس اپل را تا اوایل سال آتی میلادی، به این کشور آورند.

ادی کو، نائب رییس بخش سرویس ها و نرم افزارهای اینترنتی اپل در بیانیه ای گفته که اپل پی تا پیش از این، از سوی ۱۵ بانک برتر چین مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته بود اما پیش از راه اندازی این سرویس، باید از سوی مقامات ناظر چین بررسی و تست شود.

سرویس اپل پی با بهره گیری از QuickPass، تکنولوژی پرداخت بدون سیستم توسعه داده شده از سوی UnionPay، عمل خواهد کرد و به دارندگان آیفون ۶ و نیز اپل واچ اجازه خواهد داد که پس از راه اندازی سرویس مورد بحث، از آن در تمام فروشگاه های کشور چین بهره ببرند.

ماه گذشته، اعلام شد که اپل می خواهد اپل پی را پیش از آغاز سال جدید چینی، یعنی تا ۸ فوریه، در این کشور راه اندازی کند. هنوز مشخص نیست که بررسی های مقامات چینی تا کی به طول خواهد انجامید اما کمپانی ساکن کوپرتینو تمام تلاش خود را به کار بسته که این سرویس را هرچه سریع تر در چین راه اندازی کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل