با MoonWalker روی ابرها راه بروید

با MoonWalker روی ابرها راه بروید

ایده کفشی که می خواهیم در این مطلب معرفی کنیم تا اندازه ای عجیب است و گویا خالق آن شب تا صبح خوابش نبرده و خیالپردازی کرده و دست آخر هم گفته چرا که نه؟ می توانم رویایی که در سر دارم را بسازم و به دیگران هم عرضه کنم.

کفش مورد بحث ما MoonWalker نام دارد و به منظور جذب سرمایه، در وب سایت جمع سپاری Indiegogo کمپینی برای آن برپا گشته که ادعا می کند با پوشیدن این محصول انگار روی هوا راه می روید و به هیچ عنوان جاذبه زمین را حس نخواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با این محصول در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ایده طراحی این کفش بسیار ساده است: دو لایه آهنربای نئودیمیم که قطب های شمالی آنها رو به روی هم قرار دارند در میان لایه زیری و رویه کفش قرار داده می شوند. در این حالت، نیروهای رو به پائین قدم های انسان تا حد زیادی کاهش داده می شوند و کف کفش همانند تشک بادی حس می گردد و به همین دلیل، فردی که کفش را پوشیده جاذبه زمین را تقریبا حس نمی کند.

به ادعای سازنده ی این کفش ها، حس پوشیدن این محصول قابل توصیف نیست و با این آنها لذت جدیدی را در راه رفتن تجربه خواهید نمود. خط تولید این کفش ها به عهده Tyvek است و کفی آنها نیز از فوم های پلی یورتان تهیه می گردند.

لازم به یادآوری است که این پاپوش ها در دو مدل مختلف عرضه خواهند شد؛ مدل استاندارد آن یک صفحه نمایش با جوهر الکترونیک و با قابلیت شخصی سازی همراه خواهد بود و کاربران MoonWalker V2 نیز قادر هستند با نصب اپلیکیشن این کمپین، پیغام های دلخواه خود را در اطراف کفش نمایش دهند. افرادی که قصد خرید این محصول را دارند، می توانند با پرداخت ۱۵۰ دلار به عنوان بیعانه این کفش را دریافت و استفاده نمایند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato