عرضه فاینال فانتزی 15 در سال 2016 تایید شد

حقیقت دارد، بالاخره پس از یک دهه انتظار، فاینال فانتزی ۱۵ قرار است در سال ۲۰۱۶ عرضه شود و این خبر از سوی هاجیمه تاباتا، کارگردان بازی تایید شد. پیش از این باور بر این بود که امکان عرضه بازی در سال ۲۰۱۶ وجود دارد اما تا به حال هیچ یک از توسعه دهندگان و یا ناشر بازی این مسئله را تایید نکرده بود.

تاباتا در بیانیه ای گفت: «بالاخره فاینال فانتزی ۱۵ را امسال، در ۲۰۱۶ عرضه می کنیم. در فازهای پیشین، توسعه بازی نیازمند خرد و قدرت بالا بود. با این حال، در فاز نهایی نیز اراده ای جدی لازم است.»

وی در ادامه می گوید که با شما عهد می بندم تا تک تک اعضای تیم، تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بهترین های شان را در بازی بگنجانند و هر کاری لازم باشد انجام خواهیم داد تا فاینال فانتزی ۱۵ تجربه ای خوشایند و جذاب باشد.

فاینال فانتزی ۱۵ یا Final Fantasy XV ابتدا با نام Final Fantasy Versus XIII در سال ۲۰۰۶ معرفی شد. چند سال بعد نام آن به Final Fantasy XV تغییر یافت و به کنسول های نسل هشتم موکول شد. شخصیت ها، داستان و جهان بازی دست نخورده باقی ماند و فقط گرافیک و مکانیزم گیم پلی با استانداردهای روز مطابقت یافته است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟