آمادگی برای شرکت در آزمون تافل با اپلیکیشن TOEFL Vocabulary Flashcards

آمادگی برای شرکت در آزمون تافل با اپلیکیشن TOEFL Vocabulary Flashcards

لزومی ندارد که در مورد اهمیت تسلط بر معنای واژگان انگلیسی برای شرکت در آزمون تافل با شما سخن بگوئیم. هر چه دایره لغات گسترده تری در ذهن داشته باشید، شانس تان برای قبولی در این آزمون بیشتر خواهد بود، بنابراین باید پیش از شرکت در آزمون، تلاش ویژه ای را به تقویت Vocabulary تان اختصاص دهید.

ثابت شده که فلش کارتها می توانند در حکاکی معنای کلمات در ذهن شما فوق العاده ظاهر شوند، برای همین کمپانی Magoosh برای متقاضیان شرکت در آزمون تافل اپلیکیشنی تحت عنوان TOEFL Vocabulary Flashcards طراحی کرده که در آن می توانید فلش کارتهای آماده از ۲۰۰ لغت مهم برای شرکت در آزمون تافل را مرور کنید تا با نهایت آمادگی سر جلسه آزمون حاضر شوید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

فلش کارتهای این اپلیکیشن در بیست دسته طبقه بندی شده اند که سطح دشواری کلمات در آنها به ترتیب بالا و بالاتر می رود. باید از ۵۰ کلمه آسان شروع کنید و وقتی که کاملا به آنها مسلط شدید، وارد بسته های پیشرفته تر شوید و ضمن یادگیری کلمات جدید، کلماتی که قبلا یاد گرفته اید را هم دوباره با خود مرور کنید.

2

با ورود به هر بسته، فلش کارتی حاوی یک واژه انگلیسی برایتان به نمایش در می آید که با اشاره روی آن، می توانید معنای آن به صورت مفرد و کاربردش در یک جمله مثالی را ببینید. با این روش بهتر می توانید معنای کلمات را در ذهنتان به خاطر بسپارید.

اگر معنای کلمه را بلد بودید، کافیست روی تیک سبز رنگ زیر آن اشاره کنید تا اپلیکیشن دیگر فلش کارتش را برایتان به نمایش در نیاورد. در غیر این صورت باید ضربدر قرمز رنگ را انتخاب کنید تا اپلیکیشن تا یادگیری کامل واژه، چندین مرتبه آن را برایتان تکرار کند.

هر بسته فلش کارت در اپلیکیشن نموداری دارد که تعداد کلماتی که از آن یاد گرفته اید را به نمایش می گذارد. هر وقت که به بسته ای تسلط کامل پیدا کردید، نمودار ستونی سبز رنگ آن به طور کامل پر می شود تا با خیال راحت به سراغ بسته های بعدی بروید.

TOEFL Vocabulary Flashcards فلش کارت هایش را به طور کاملا رایگان در اختیار مخاطبینش قرار داده و یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که می توانید برای آمادگی برای شرکت در آزمون تافل از آن استفاده کنید.

TOEFL Vocabulary Flashcards
  • TOEFL Vocabulary Flashcards
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Magoosh
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵.۷ / ۳ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

کافه‌بازار

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato