مایکروسافت و Harman می خواهند آفیس ۳۶۵ را به خودروهای کاربران بیاورند

مایکروسافت و Harman می خواهند آفیس ۳۶۵ را به خودروهای کاربران بیاورند

زمان صرف شده برای رانندگی به سمت کار به هیچ عنوان در زمره زمان های مفید افراد به شمار نمی رود و اکثر سرنشینان خودرو این مدت را، با گوش دادن به موسیقی و چک کردن اپلیکیشن های اجتماعی روی تلفن هوشمند سر می کنند.

مایکروسافت اما اعتقاد دارد دسترسی به آفیس ۳۶۵ در خودرو می تواند امکان استفاده مفید از چنین زمان هایی را برای سرنشینان خودرو فراهم آورد و از همین رو، با شرکت Harman وارد همکاری شده تا نرم افزار مورد بحث را به سیستم های صوتی تصویری ساخت این سازنده اضافه نماید.

شرکت ساکن ردموند البته اعلام کرده عملکرد آفیس ۳۶۵ در این حالت با کامپیوترهای شخصی متفاوت بوده و عمده تمرکز آن روی استفاده از دستیار هوشمند نرم افزاری خواهد بود تا کاربر قادر باشد از آن برای مواردی از جمله تعیین قرار ملاقات، پاسخ به ایمیل و برقراری کنفرانس های تلفنی استفاده نماید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بیشتر این عملکردها به لطف کورتانا بدون نیاز به استفاده از دست کاربر انجام خواهد گرفت و پشتیبانی از اسکایپ نیز قابلیت دیگری است که برای این سیستم در نظر گرفته شده است.

در پایان لازم به ذکر است که Harman اعلام نکرده قابلیت تازه به شکل نرم افزاری به سیستم های صوتی تصویری فعلی این شرکت نیز افزوده خواهد شد یا خیر.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato