مایکروسافت امروز از لوگوی جدید بینگ رونمایی خواهد کرد

مایکروسافت امروز از لوگوی جدید بینگ رونمایی خواهد کرد

طبق گزارش Adage، مایکروسافت تا پایان امروز از نسخه جدید لوگوی موتور جستجوی بینگ رونمایی می کند. رایان گوین از مایکروسافت، نوامبر سال گذشته طی مصاحبه ای با نئووین، ضمن معرفی نسخه جدید بینگ برای آیفون از تغییراتی گسترده در پلتفرم بینگ خبر داد.

موتور جستجوی مایکروسافت در این بروزرسانی دستخوش تغییرات کوچکی در رابط کاربری خواهد شد که از جمله آنها می توان به تغییر تم رنگی از زرد به سبز-آبی برای "مطالعه راحت تر" اشاره کرد. ضمنا حرف b در لوگوی بینگ نیز از این پس با حرف بزرگ نمایش داده می شود، مضاف بر این که لوگو کاملا به رنگ سبز-آبی در خواهد آمد.

این دومین باریست که لوگوی بینگ دچار تغییر می شود. بار اول آن در سپتامبر ۲۰۱۳ بود که مایکروسافت این کار را طی یک تغییر و تحول گسترده در پلتفرم موتور جستجویش انجام داد.

بینگ موتور جستجوی پیش فرض ویندوز ۱۰ محسوب می شود که در حال حاضر پشتیبانی از دستیار صوتی سیری، اسپیکر الکسای آمازون و نتایج جستجوی AOL جز قابلیت های مهم آنند. طبق آخرین گزارشات، بینگ در جنگ موتورهای جستجو با در اختیار داشتن %۲۱ از سهم بازار و کسب درآمد یک میلیارد دلاری طی سه ماه گذشته، در حال حاضر در مقام دوم بهترین موتورهای جستجو پس از گوگل قرار دارد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato