لیگ جهانی کال آو دیوتی با جایزه ای به ارزش 3 میلیون دلار شروع به کار کرد

لیگ جهانی کال آو دیوتی با جایزه ای به ارزش 3 میلیون دلار شروع به کار کرد

مدتی است که کمپانی های بزرگ بازی سازی نظیر الکترونیک آرتز و اکتیویژن به دنبال آن اند تا با افزودن واحدهای خاص و مربوط به ورزش های الکترونیکی یا eSports به شرکت خود، نگاهی تازه به این صنعت نوپا اما پر رونق بیندازند. پیش از این هم مایکروسافت و والو با برگزاری مسابقات هیلو و دوتا، موفقیتی بی نظیر را تجربه کرده اند.

در هر صورت، حالا نوبت به اکتیویژن رسیده است که لیگ جهانی بازی کال آو دیوتی را برگزار کند. لیگ جهانی کال آو دیوتی از چندی پیش کار خود را در کشورهای استرالیا و نیوزلند آغاز کرده و قرار است که بزودی، وارد خاک اروپا شود.

۳۰ تیم از نواحی استرالیا، نیوزلند، اروپا و آمریکای شمالی به این مسابقات پیوسته اند و قرار است که به مدت ۱۱ هفته در مرحله مقدمانی به رقابت با یک دیگر بپردازند. مسابقات لیگ جهانی کال آو دیونی، قرار است که هر سه شنبه و چهارشنبه به نمایش در بیاید و برندگان هر دوره، جواز ورود به مراحل بعدی را می یابند.

بنابر برنامه ریزی های انجام شده، قرار است که دور نخست مسابقات فینال لیگ کال آو دیوتی در ماه مارس میلادی (برابر با اسفند یا فروردین) برگزار شود و احتمالا تا آخر همان ماه، برنده جایزی ۳ میلیون دلاری مسابقات مشخص خواهد شد. لازم به ذکر است که امکان تماشای استریم این مسابقات، از طریق وب سایت رسمی آن مقدور است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato