مایکروسافت توسعه لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰ را لغو کرده است

مایکروسافت توسعه لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰ را لغو کرده است

ساعتی پیش در مورد لومیا ۶۵۰ اطلاعات جدیدی را در اختیارتان قرار دادیم؛ موبایلی که به گفته منابع مختلف، در تاریخ ۱ فوریه - ۱۲ بهمن ماه رونمایی خواهد شد. در کنار این اطلاعات رندرهای کامپیوتری تازه ای هم منتشر شدند اما به نظر می رسد که این تمام داستان نیست.

بر اساس گزارش وب سایت «ویندوز سنترال»، مایکروسافت پس از لومیا ۶۵۰ تصمیم به ارائه تلفن هوشمند دیگری از سری «لومیا» در سال ۲۰۱۶ ندارد و این آخرین موبایل ویندوزی است که امسال از سوی اهالی ردموند توسعه پیدا کرده و معرفی می شود.

این در حالیست که طرفدراران موبایل های ویندوزی مدت هاست که در انتظار دستگاه هایی به نام «لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰» هستند؛ محصولاتی میان رده که اکنون خبر می رسد توسعه آنها لغو شده است.

وب سایت «ویندوز سنترال» ادعا می کند از منابع نزدیک به ردموند خود شنیده که توسعه موبایل های لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰ در جولای سال ۲۰۱۵ لغو گشته و به طور کلی طرفداران محصولات ویندوزی دیگر نباید انتظار حضور آنها را در جمع خود بکشند.

لازم به ذکر است که در هفته های گذشته شاهد به ثبت رسیدن تلفن همراهی در رگولاتوری کشورهای چین و اندونزی بوده ایم که با شماره مدل «RM-1182» به ثبت رسیده. پیش از لغو، لومیا ۸۵۰ از شماره مدل RM-1180 بهره می برد و حالا مشخص نیست شماره ۱۱۸۲ به چه تلفن همراهی تعلق دارد.

در نهایت این منبع ادعا می کند که مدل ۶۵۰،‌ آخرین لومیایی خواهد بود که تا پایان امسال معرفی خواهد شد و پس از آن، مایکروسافت تمرکز ویژه خود را بر محصولات پرچمدار قرار خواهد داد و باید در پاییز امسال، انتظار «سرفس فون» را کشید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato