مایکروسافت کیبورد Word Flow ویندوزفون را به پلتفرم های دیگر می آورد

مایکروسافت کیبورد Word Flow ویندوزفون را به پلتفرم های دیگر می آورد

یکی از مزایای بزرگ پلتفرم ویندوزفون، کیبورد بسیار خوب و کارآمدش Word Flow محسوب می شود. مایکروسافت اعلام کرده که به زودی قصد دارد تا کیبورد پیش فرض ویندوزفون را به شکل یک اپلیکیشن شخص ثالث به پلتفرم های دیگر هم بیاورد که اولین آنها پلتفرم iOS خواهد بود.

طبق ایمیلی که اخیرا به برخی از تسترهای ویندوز اینسایدر ارسال گردیده، به نظر می رسد که مایکروسافت برای آزمایش نسخه آزمایشی کیبورد Word Flow به دنبال کاربران آیفون می گردد. هنوز مشخص نیست که نسخه عمومی این کیبورد چه زمانی در اختیار کاربران iOS قرار خواهد گرفت، اما شکی نیست که طی ماه های آتی خبرهای بیشتری از آن خواهیم شنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

شایان ذکر است که نسخه ویندوزفونی این کیبورد از قابلیت هایی همچون تصحیح خودکار، پیشنهاد کلمه، پشتیبانی از ژست های حرکتی و سوایپ برای تایپ کلمات برخوردار است و در کنار کورتانا، یکی از منحصر به فردترین اجزای سیستم عامل مایکروسافت محسوب می شود.

بنابراین عرضه این کیبورد برای پلتفرم های رقیب، مطمئنا به مذاق بسیاری از طرفداران مایکروسافت خوش نخواهد آمد. البته مایکروسافت مدت هاست که بر روی ارائه محصولات نرم افزاری اختصاصی اش برای پلتفرم های دیگری همچون اندروید و iOS متمرکز شده و همچنان بر این سیاست پافشاری می کند.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato