تعداد مشترکان نت فلیکس به 75 میلیون نفر رسید

تعداد مشترکان نت فلیکس به 75 میلیون نفر رسید

امروز در پی انتشار میزان درآمد نت فلیکس در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵ میلادی، مشخص شد از ماه اکتبر تا آخر سال گذشته حدود ۵.۵۹ میلیون مشترک جدید به این شرکت ارائه دهنده ی خدمات آنلاین رسانه ای ملحق شده اند. نت فلیکس خبر می دهد که درآمد کلی اش از سه ماهه پایانی سال گذشته برابر با ۱.۶۷ میلیارد دلار بوده است.

این در حالیست که تحلیل گران انتظار داشتند درآمد شرکت مورد اشاره در مقطع زمانی مورد بحث ۱.۸۳ میلیارد دلار باشد.

پس از انتشار این خبر، ارزش سهام این شرکت نیز بیش از ۸ درصد افزایش یافت. نت فلیکس اعلام نموده در حال حاضر ۷۵ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و در نمایشگاه CES امسال نیز اعلام نمود امکان دسترسی به این سرویس برای کاربران ایرانی مهیا گشته.

البته تعداد مشترکان آمریکائی این سرویس در سال گذشته با کاهش اندکی نسبت به سال قبل تر از آن رو به رو بود و خود نت فلیکس نیز به این موضوع اذعان داشت. اما در ماه اکتبر به طور تعجب برانگیزی بر مشترکان آمریکائی افزوده شد.

جا دارد یاد آوری کنیم این سرویس در سال ۲۰۱۴ میلادی مجموعا ۵۷ میلیون عضو جهانی داشت و این میزان در سال ۲۰۱۵ به بیش از ۶۹ میلیون نفر ارتقا یافت.

شرکت مورد بحث اعلام داشته در نظر دارد تا انتهای سال ۲۰۱۶ میلادی سرویس خود را در سراسر جهان یا دست کم بخش بزرگی از کشورهای جهان توسعه دهد. همچنین در نظر دارد تا محتوای اختصاصی خود را به ۶۰۰ ساعت در سال جاری برساند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato