اسکایپ اندروید با قابلیت زمان بندی تماس ها و نمایش فایل های آفیس به روز شد

اسکایپ اندروید با قابلیت زمان بندی تماس ها و نمایش فایل های آفیس به روز شد

در آپدیتی که امروز برای اپلیکیشن اندروید اسکایپ منتشر شده، قابلیت های جدیدی به آن اضافه شده اند که این اپلیکیشن پیام رسانی را کاربردی تر از همیشه کرده اند. از این پس در اسکایپ می توانید تماس هایتان با دوستان و اعضای خانواده را زمان بندی کنید.

البته این قابلیت قبلا از طریق سرویس ایمیل آتلوک نیز فراهم بود، اما حالا بدون نیاز به آتلوک و مستقیما از درون اسکایپ می توانید به انجام این کار بپردازید. برای زمان بندی تماس کافیست از فهرست مخاطبین، فرد مورد نظرتان را انتخاب و روی نامش اشاره کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با این کار منویی در بالا و گوشه راست تصویر نمایان می شود که باید از آن گزینه "Schedule a call" را برگزینید. همچنین شما قادرید جدای از آتلوک، از یک اپلیکیشن تقویم دیگر برای ساخت رویدادها و ارسال دعوت نامه برای دیگر افراد بهره بگیرید.

البته زمان بندی تماس تنها قابلیت جدید اسکایپ اندروید نیست. با بروزرسانی اپلیکیشن مورد بحث به جدیدترین نسخه، حالا می توانید فایل های آفیس دریافتی را مستقیما از درون اپ و به کمک یک اپلیکیشن آفیس باز کنید. فایل های آفیس پشتیبانی شونده توسط اسکایپ شامل فایل های ورد، پاورپوینت و اکسل می شوند.

اگر اپلیکیشن های آفیس را در موبایلتان نصب کرده باشید، با کلیک روی فایل ها مستقیما به یکی از آنها وارد می شوید. در غیر این صورت اسکایپ شما را برای دانلود و نصب این اپلیکیشن ها راهنمایی خواهد کرد.

اسکایپ جدید را می توانید همین حالا و با مراجعه به گوگل پلی دانلود کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato