همه چیز درباره آیفون 13
تریلر جدید بازی Unravel منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر جدید بازی Unravel منتشر شد [تماشا کنید]

الکترونیک آرتز با انتشار تریلری جدید از بازی Unravel، انتظار برای فرارسیدن تاریخ عرضه بازی را بیش از پیش دشوار نمود. در این تریلر، روی قابلیت های ذهنی بازیکن برای راهنمایی یارنی روی حل پازل ها تاکید می شود و در همین حال، مشاهده تصاویر هنری پس زمینه شگفت زده تان می کند.

یارنی، شخصیت اول و اصلی بازی Unravel است. عروسکی نخ باف و قرمز رنگ که هیچگاه گذشته اش را فراموش نمی کند و ردی از آن را همیشه به دنبال خود دارد. از هر جا که گذر می کند و هر چه که انجام می دهد را با نخ های قرمز رنگی که از او جدا می شوند، علامت گذاری می کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که آنرول را در نمایش هایش هم بیش از حد جذاب جلوه می دهد، در هم تنیده شدن احساس، داستان، طراحی هنری و گیم پلی است و اگر هر یک از این المان ها را از بازی بگیرید، گویا تار و پود آن از هم می پاشد.

Unravel یکی از اولین تلاش های کمپانی الکترونیک آرتز برای توسعه بازی های کوچک و خلاقانه است و حمایت از استودیوهای کوچک تر و ایجاد فضا برای آن ها می تواند نتایج امیدبخشی برای صنعت بازی های ویدیویی به همراه داشته باشد.

این عنوان قرار است در تاریخ ۹ فوریه برابر با ۲۰ بهمن، برای پلتفرم های پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه شود. تریلر زیر را می توانید تماشا کنید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato