همه چیز درباره آیفون 13
بلک بری به کاربران یادآور می شود که هنوز هم در اوج است

بلک بری به کاربران یادآور می شود که هنوز هم در اوج است

می گویند آدم باید خودش را دوست داشته باشد تا دیگران او را دوست بدارند و این دقیقا همان کاری است که بلک بری تلاش دارد انجام دهد. این شرکت اخیرا مطلبی را در سایت خود منتشر کرده و در آن نگاهی داشته بر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی امسال که در آنها از یکی از محصولات این شرکت استفاده شده است.

در این مطلب از برخی شبکه های تلویزیونی مطرح آمریکایی شامل نتفلیکس و آمازون هم سخن به میان آمده که ظاهرا از تلفن های هوشمند بلک بری در محتواهای اصلی خود استفاده نموده اند.

خوب می خواهید بدانید نتیجه چه بوده؟ آنطور که در مطلب منتشر شده آمده است، محصولات بلک بری دست کم ۱۹۹ نقش را در این فیلم ها و سریال ها بر عهده داشته اند که از این میان ۱۵۴ عدد به برنامه های تلویزیونی مربوط می شده و ۴۵ مورد نیز فیلم ها را در بر می گرفته.

بلکه بری اظهار داشته، اینکه مدل های کلاسیک پاسپورت شامل Q10 و Z10 در بسیاری از فیلم ها و سریال ها مورد استفاده قرار گرفته اند ابدا عجیب نیست زیرا صنعت فیلم و تلویزیون از جمله بخش هایی هستند که بیشترین نگرانی را در خصوص ارتباطات ایمن دارند.

در این مطلب همچنین آمده است که نویسندگان دوست دارند کاراکترهای مختلف فیلم تلفن های هوشمند بلک بری را در دست بگیرند چراکه به این ترتیب داستان واقعی تر به نظر می آید!

پروژه بعدی این کمپانی کانادایی با این حساب این خواهد بود که مشخص نماید چه تعداد هنرمند همچنان یکی از موبایل هایش را مورد استفاده قرار می دهند هرچند که وبسایت های زرد با محتوایی از این دست نیز در فضای مجازی کم نیستند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato