مایکروسافت از برگزاری همایش جدید اکس باکس در ماه اسفند خبر داد

مایکروسافت از برگزاری همایش جدید اکس باکس در ماه اسفند خبر داد

به نظر می رسد که مایکروسافت می خواهد در ماه اسفند و در شهر سان فرانسیسکو، همایشی جدید برگزار کند و آخرین اخبار اکس باکس را با طرفداران خود در میان بگذارد. بنابر گزارش وب سایت NeoWin، افرادی که به محل برگزاری این همایش مراجعه کنند قادر به تجربه جدیدترین عناوین در دست کار برای دو پلتفرم ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان خواهند بود.

فیل اسپنسر، مدیر دوست داشتنی برند اکس باکس، قرار است که در همایش مورد بحث به سخنرانی بپردازد و این بدان معناست که احتمالا شاهد کنفرانس خبری جدیدی از سوی مایکروسافت خواهیم بود.

سخنان اخیر فیل اسپنسر و سایر کارکنان مایکروسافت درباره عناوین انحصاری فصل بهار و پاییز، مدت هاست که امید را در دل طرفداران کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان زنده کرده و با برگزاری این همایش، می توان امیدوار بود که عناوین بیشتری نیز معرفی شده و به نمایش دربیایند. در همین حال، آپدیت های اخیر Preview اکس باکس وان نیز به بحث داغی تبدیل شده اند و احتمالا اخباری در این رابطه نیز بشنویم.

همایش جدید مایکروسافت، محوریت بیشتری روی پلتفرم اکس باکس وان دارد و بعید به نظر می رسد که شاهد خبر چندان ارزشمندی درباره پلتفرم پی سی باشیم. سران مایکروسافت در چند وقت از علاقه شان به گسترش دادن دوباره فعالیت های خود در گیمینگ ویندوز صحبت کرده اند و عرضه دو بازی Rise of the Tomb Raider و Gears of War: Ultimate Edition می تواند شروعی جذاب بر این روند باشد؛ اما با این حال تا تحقق واقعی این هدف زمان زیادی باقی مانده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato