نظرسنجی جدید گیم استاپ نشان از عرضه کنسول بعدی نینتندو طی 12 ماه آینده دارد

نظرسنجی جدید گیم استاپ نشان از عرضه کنسول بعدی نینتندو طی 12 ماه آینده دارد

طبق نظرسنجی و برآورد جدید وبسایت و فروشگاه گیم استاپ، کنسول جدید نینتندو با نام رمز NX، طی ۱۲ ماه آینده عرضه می شود. یعنی بین ژانویه ۲۰۱۶ تا ژانویه ۲۰۱۷.

در این نظرسنجی عمومی آمده است که «چقدر احتمال دارد که این دستگاه(ها) را طی ۱۲ ماه آینده خریداری کنید؟» و در قسمتی دیگر، نام Nintendo NX، اچ تی سی وایو، پلی استیشن وی آر، آکیلس ریفت و Gear VR سامسونگ آمده است. در مورد تمامی هدست های واقعیت مجازی نام برده این حقیقت را می دانیم که همگی یا عرضه شده اند یا قرار است در نیم سال اول ۲۰۱۶ عرضه شوند.

نکته قابل توجه دیگر این است که چرا Nintendo NX در کنار هدست های واقعیت مجازی قرار گرفته؟ آیا این کنسول ارتباطی مستقیم با تکنولوژی وی آر دارد؟ و نکته دوم اینکه چرا در نظرسنجی به «۱۲ ماه آینده» اشاره شده؟

نکته مبرهن دیگر در مورد NX، رونمایی از آن طی سال ۲۰۱۶ است. در واقع نینتندو بارها این مسئله را تایید کرده که کنسول مذکور در تاریخی نامعلوم طی سال ۲۰۱۶ (احتمالا در مراسم E3) معرفی خواهد شد اما عرضه کنسول چند ماه پس از معرفی، از سوی نینتندو اندکی عجیب به نظر می رسد.

شایعات دیگری نیز اخیرا به عرضه محصول طی دو نوبت اشاره دارد. گفته می شود که بخش همراه یا دستی NX طی ۲۰۱۶ و قسمتی که مربوط به کنسول خانگی می شود هم طی سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه می گردد. در واقع، NX دو کنسول خواهد بود که هم در خانه و هم در بیرون از خانه می تواند شما را سرگرم سازد.

با این حال بازار شایعات Nintendo NX بسیار داغ است و هر بار نکات جدیدی در ارتباط با آن می شنویم و انتظار برای معرفی آن بیش از پیش دشوار می گردد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato