شاید سامسونگ در ماه های آتی پرچمدارانش را به اندروید مارشملو آپدیت کند

شاید سامسونگ در ماه های آتی پرچمدارانش را به اندروید مارشملو آپدیت کند

بروز رسانی های سامسونگ برای اندروید همواره در هاله ای از ابهام قرار داشته اند و کاربر تلفن های هوشمند ساخته شده به دست این تولید کننده پس از ارائه نسخه ای تازه از اندروید، معمولا نمی داند که تا چه زمانی برای داشتن آن باید انتظار بکشد.

در این میان و پس از چند ماه از عرضه اندروید ۶ از سوی گوگل، سامسونگ هنوز به شکل رسمی خبر نداده که چه زمان صرفا پرچمدارانش را بروز رسانی خواهد کرد اما امروز برخی مدارک از داخل این شرکت افشا گشته اند که خبر از بروز رسانی شدن پرچمداران اخیر شرکت کره ای در آینده نزدیک می دهند.

البته در ماه های گذشته هم چنین سندی از داخل کمپانی سامسونگ فاش شده بود اما در آن، گفته می شد که سامسونگ قرار است بیشتر پرچمدارانش را در دسامبر ۲۰۱۵ و ژانویه ۲۰۱۶ بروز رسانی کند که این اتفاق رخ نداد.

android-6-0-marshmallow-roadmap-for-samsung-smartphones-leaks-again-499374-2 (1)-w600

نقشه راه جدیدی که باز هم به شکل غیر رسمی انتشار یافته، خبر می دهد که از فرویه (ماه آینده میلادی) تا آوریل طول خواهد کشید تا شرکت مورد اشاره موبایل هایش را بروز رسانی کند. در این میان سامسونگ باز هم ابتدا به گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ اشاره نموده و بیان داشته آنها در ماه فوریه بروز رسانی خواهند شد. این در حالیست که کاربران گلکسی اس ۶، نوت ۴ و نوت اج باید برای دریافت این آپدیت تا ماه های مارس یا آوریل صبر کنند.

البته همانطور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، این جدول مربوط به مرحله اول بروز رسانی های سامسونگ می شود که در برگیرنده پرچمداران سال پیش است. باید منتظر ماند و دید این شرکت چه زمانی تصمیم دارد میان رده های خود را به نسخه جدید اندروید آپدیت کند.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato