همه چیز درباره آیفون 13
اپلیکیشن هنگ آوتز با قابلیت پاسخ سریع و افزودن میان بر به صفحه خانه به روز شد

اپلیکیشن هنگ آوتز با قابلیت پاسخ سریع و افزودن میان بر به صفحه خانه به روز شد

گوگل به تازگی اپلیکیشن پیام رسان مشهورش هنگ آوتز را با قابلیت هایی جدید و کاربردی به نسخه ۷.۰ ارتقا داده است. نسخه جدید هنگ آوتز ضمن تغییراتی که در رابط کاربری داشته، به قابلیت های جدیدی همچون پاسخ سریع نیز مجهز شده تا کاربران با استفاده از آن احتیاجی به اپلیکیشن های دیگر نداشته باشند.

از این پس در هنگ آوتز، هر پیام جدیدی که برایتان ارسال شود را می توانید به صورت یک اعلان شناور در بالای صفحه مشاهده کرده و از همانجا به آن پاسخ دهید. متأسفانه اعلان شناور مخصوص پاسخ سریع، تنها زمانی نمایان می شود که فقط یک پیغام خوانده نشده داشته باشید. اگر تعداد پیام های خوانده نشده بیش از یک عدد باشد، دیگر قادر به پاسخ سریع از صفحه خانه اندروید نخواهید بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

اما قابلیت خوب دیگر، امکان اضافه کردن میان برهای مکالمات به صفحه خانه اندروید است. با ارتقای هنگ آوتز به نسخه ۷.۰، حالا در صفحه مکالمات گزینه جدیدی تحت عنوان Save to Home Screen را مشاهده می کنید که با فشردن آن، می توانید آیکن مخاطبتان را به همراه صفحه مکالمات با او به شکل یک میانبر به صفحه خانه اندروید اضافه نمایید.

نکته قابل توجه در مورد این بروزرسانی، تبلیغ اپلیکیشن گوگل مسنجر در آن است. شایعات حاکی از آنند که غول موتورهای جستجو قصد دارد به زودی امکان ارسال پیامک را از هنگ آوتز حذف کند تا کاربران به استفاده از اپلیکیشن مسنجر تشویق گردند.

نسخه ۷.۰ اپلیکیشن هنگ آوتز از امروز در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته و به زودی همگان می توانند آن را از پلی استور دانلود کنند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato