همه چیز درباره آیفون 13
دو بازی Far Cry Primal و Rise of the Tomb Raider هم از قفل Denuvo استفاده می کنند

دو بازی Far Cry Primal و Rise of the Tomb Raider هم از قفل Denuvo استفاده می کنند

اگر پی سی را به عنوان پلتفرم اصلی بازی خود در نظر گرفته باشید، قطعا با قفل Denuvo آشنایی دارید. این فناوری جدید سبب شده تا هکرها به سختی بتوانند بازی را کرک کرده و در اختیار کاربران قرار دهند. در واقع به نوعی باید کم کم شاهد کمرنگ تر شدن بازار بازی های کپی پی سی نیز باشیم.

اخیرا، کمپانی های متعددی برای محافظت از آثار خود، دست به دامان Denuvo شده اند تا کرک شدن بازی های شان روی پلتفرم پی سی برای ماه ها غیر ممکن شود و شاید پس از مدتی طولانی، هکرها دیگر میلی به ارائه کرک برای آن نداشته باشند. نتیجه این اتفاق، افزایش نرخ فروش بازی ها روی پلتفرم پی سی خواهد بود و ضرر کمتری به ناشرین وارد می گردد.

دو بازی جدید دیگر نیز قرار است حالا به Denuvo مجهز شوند. این یعنی، اگر به دنبال انجام Rise of the Tomb Riader و Far Cry Primal هستید، باید قید نسخه های کپی را بزنید و به دنبال تهیه ورژن اوریجینال از فروشگاه های دیجیتالی باشید.

علی رغم عملکرد موفقیت آمیز Denuvo طی ماه های اخیر، شایعاتی مبنی بر ایجاد تاثیر منفی از سوی این قفل روی بازی ها شنیده می شود. برای مثال، عرضه Batman: Arkham Knight روی پی سی فاجعه بار بود و کمپانی برادران وارنر از این قفل استفاده کرده بود. توسعه دهندگان Denuvo اما شدیدا این نکته را تکذیب می کنند.

نظرات ۳۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato