الکترونیک آرتز از امسال تمرکز بیشتری روی برگزاری همایش های عمومی خواهد داشت

الکترونیک آرتز از امسال تمرکز بیشتری روی برگزاری همایش های عمومی خواهد داشت

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که قصد دارد پیش از برگزاری مراسم E3 2016 در ماه خرداد، چند همایش عمومی در دو شهر لندن و لوس آنجلس برگزار کند تا گیمرهای سراسر دنیا بتوانند با مراجعه به آن ها، به تجربه و بررسی گیم پلی آخرین عناوین الکترونیک آرتز بپردازند.

این شرکت قصد دارد که برخلاف روند سابق سال های پیش، کنفرانس خود را در روز یکشنبه ۲۳ خرداد و خارج از برنامه ریزی E3 به انجام برساند. در همین حال، الکترونیک آرتز غرفه قبلی خود در مرکز همایش های لوس آنجلس را واگذار نموده و دیگر نمی توان به دموی عناوین مختلف آن در همایش E3 دسترسی داشت.

به گفته یکی از سخنگویان الکترونیک آرتز که نام وی فاش نشده، کمپانی غول بازیسازی در تلاش است تا با برگزاری همزمان دو همایش در شهرهای لندن و لوس آنجلس، ارتباطی نزدیک با گیمرها برقرار کند و با خواسته های آنان آشنا شود. در هر صورت، الکترونیک آرتز به سختی در تلاش است که اشتباهات پیشین خود را جبران کند و اخیرا نیز، اندرو ویلسون، مدیر عامل EA اعلام کرده که آن ها نمی خواهند به عنوان کمپانی طمع کار صنعت بازی شناخته شوند.

rendition1.img_-600x600

دو رویداد Play LA و Play London قرار است که در روز ۲۳ خرداد به صورت همزمان برگزار شود. رویداد Play LA، در مرکز Club Nokia برگزار می شود و سه روز به طول می انجامد. در همین حال، Play London قرار است که در ساختمان The Mermaid آغاز به کار کند و در همین یک روز، به کار خود پایان دهد.

در این دو رویداد علاوه بر امکان تجربه دموی آزمایشی عناوین مختلف، می توان به رقابت با سایر گیمرها پرداخت و از آخرین اخبار الکترونیک آرتز مطلع گشت. برای آن دسته از افرادی که قادر به مراجعه به این دو رویداد نیستند، لایو استریم هایی برگزار خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato