همه چیز درباره آیفون 13
دامنه SurfacePhone.com حالا به وبسایت مایکروسافت ارجاع داده می شود

دامنه SurfacePhone.com حالا به وبسایت مایکروسافت ارجاع داده می شود

به نظر می رسد که مایکروسافت حقیقتا آماده عرضه ی تلفنی تحت عنوان Surface Phone می شود. ماه گذشته، شایعاتی شنیدیم مبنی بر اینکه چنین تلفن همراهی قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه گردد اما تاکنون، مایکروسافت مسئله ای را تایید نکرده است.

با این حال، اگر در انتظار چنین محصولی هستید، گویا مایکروسافت مسیری کوتاه تا معرفی این دستگاه را در پیش دارد. در حقیقت، حالا اگر تلاش کنید وارد وبسایت www.surfacephone.com شوید، مستقیما به وبسایت اصلی مایکروسافت، بخش سرفس منتقل می گردید.

البته، این بخش در حال حاضر فقط نمایانگر تبلت های سرفس و لوازم جانبی مرتبط با آن است و مایکروسافت چیزی در مورد تلفن همراهی با نام مشابه مطرح نکرده است. اما در هر صورت، ردموندی ها می خواهند به بازدیدکنندگان احتمالی این دامنه خاطر نشان سازند که سرفس فون متعلق به مایکروسافت است.

شاید هم معنای دیگری داشته باشد. برای مثال، جهت سوء استفاده قرار نگرفتن توسط دیگران، این نام خریداری شده و ارتباطی با تلفن همراه مجهز به ویندوز ۱۰ شرکت ندارد. برند سرفس، به لطف عملکرد قوی سری Surface Pro، قدرت بسیاری دارد و بهره گیری از آن به جای لومیا، می تواند استراتژی جالبی باشد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato