کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد

کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد

با توجه به نزدیک شدن به پایان ماه ژانویه میلادی، کمپانی مایکروسافت از بازی های جدید سرویس اکس باکس لایو گلد در ماه فوریه رونمایی کرد. همانند همیشه، ۴ بازی در اختیار دارندگان اشتراک اکس باکس لایو گلد قرار می گیرد و کاربران کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان، تا زمانی که این اشتراک را خریداری کرده باشند، قادر به تجربه آن ها هستند.

در ماه فوریه امسال، دو بازی Hand of Fate و Styx: Master of Shadows به ترتیب در تاریخ ۱۲ و ۲۷ بهمن، برای دانلود در دسترس قرار می گیرند. کاربران کنسول نسل هفتمی اکس باکس ۳۶۰ نیز به همین ترتیب، به دو بازی Sacred Citadel و Gears of War 2 دسترسی می یابند.

خبر مهم درباره عناوین اکس باکس ۳۶۰ آن است که طبق معمول چند ماه اخیر، می توان این دو عنوان را به محض عرضه روی کنسول اکس باکس وان و از طریق قابلیت Backward Compatibility تجربه کرد؛ قابلیتی که امکان اجرای عناوین اکس باکس ۳۶۰ روی اکس باکس وان را بدون نیاز به استریم میسر می سازد.

کمپانی مایکروسافت چند ماه پیش اعلام کرد که از این پس، تمام بازی های اکس باکس ۳۶۰ سرویس اکس باکس لایو گلد، همخوانی کامل با Backward Compatibility خواهند داشت؛ در واقع باید گفت که اشتراک اکس باکس لایو گلد هیچوقت تا به این حد ارزشمند نبوده است و مطمئنا نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب خواهد نمود.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato