بتسدا تاریخ برگزاری کنفرانس E3 2016 خود را اعلام کرد

بتسدا تاریخ برگزاری کنفرانس E3 2016 خود را اعلام کرد

بتسدا تاریخ برگزاری کنفرانس E3 2016 خود را اعلام کرد

سال گذشته، کمپانی بتسدا برای اولین بار در طول تاریخ برگزاری نمایشگاه E3، کنفرانسی برگزار کرد و با نمایش چندین بازی بزرگ، شاید بتوان گفت که موفق ترین کنفرانس سال را داشت.

اما حالا، تقریبا ۵ ماه تا شروع بزرگ ترین رویداد سال دنیای بازی های ویدیویی، نمایشگاه E3 زمان باقی مانده ولی شرکت ها کم کم از برنامه خود برای حضور در این گردهمایی می گویند. الکترونیک آرتز اخیرا اعلام نمود به جای تمرکز روی کنفرانس، رویدادهای عمومی بیشتری برگزار خواهد کرد تا مستقیما با مشتریان در ارتباط باشند و بتوانند تجربه های ارزشمند برای شان بسازند.

در نهایت، کنفرانس سال ۲۰۱۶ شرکت بتسدا در ساعت ۰۶:۳۰ صبح روز دوشنبه ۲۴ خرداد (ساعت ۱۹:۰۰ روز ۱۲ ژوئن) سال ۱۳۹۵ در لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد احتمالا اولین لحظات از گیم پلی بازی DisHonored 2 و یا شاید حتی با اندکی رویاپروری، The Elder Scrolls بعدی را در آن ببینیم.

نمایشگاه E3 2016 از ۱۴ الی ۱۶ ژوئن برابر با ۲۵ تا ۲۷ خردادماه برگزار می گردد و چهار کمپانی مایکروسافت، الکترونیک آرتز، یوبیسافت و سونی نیز کنفرانس هایی در روز سه شنبه ۱۳ ژوئن خواهند داشت. این احتمال می رود که نینتندو نیز در روز ابتدایی نمایشگاه از کنسول جدید خود پرده بردارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل