در سال 2015 شش میلیون تبلت سرفس مایکروسافت به فروش رفته است

در سال 2015 شش میلیون تبلت سرفس مایکروسافت به فروش رفته است

بر اساس گزارش یک کمپانی تایوانی تامین کننده قطعات، مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ میلادی مجموعا ۶ میلیون تبلت سرفس به فروش رسانده. این میزان حدود ۵۰ درصد بیش از انتظار بوده و آن طور که اعلام گشته، فقط در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی، ۲.۵ میلیون دستگاه از این محصول فروخته شده.

در انتهای این سه ماهه که به دسامبر ختم می شده است نیز برآورد های کلی و آمار و ارقام مشخص کرده اند میزان عرضه سرفس رشد سالانه ای ۲۹ درصدی داشته است. دلیل آن نیز استقبال بسیار خوب کاربران از تبلت های سرفس بوک و سرفس پرو ۴ بوده.

بنا بر اطلاعات مندرج در منبع خبری یاد شده، آنها به منظور تولید  توسعه مدل های جدیدی از سرفس با شرکت ساکن ردموند وارد همکاری گشته اند و محصول مشترک خود را نیز در نیمه دوم سال جاری میلادی روانه بازار خواهند نمود. این درست همان تاریخی است که بر اساس شایعات قرار است سرفس فون مایکروسافت نیز عرضه گردد.

برای مقایسه آماری میزان فروش سرفس ها با دیگر رقبای موجود در بازار بد نیست بدانید، آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی اپل در سه ماهه چهارم سال گذشته حدود ۲ میلیون دستگاه فروخته، این در حالیست که در عرض این سه ماه حدود ۱.۶ میلیون نسخه از سرفس پرو ۴ توسط علاقه مندان آن خریداری گشته اند. با این تفاسیر تبلت های اهالی کوپرتینو در جایگاه بالاتری قرار دارند و حتی سهم بازار آنها نیز در بازه ی زمانی یاد شده ۲۴.۵ درصد بوده و به واسطه آن در صدر پر فروش ترین تبلت های موجود در بازار دسته بندی می گردند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato