سونی می گوید به زودی بسیاری از تولیدکنندگان تلفن همراه از لنز دوگانه آن ها استفاده می کنند

سونی می گوید به زودی بسیاری از تولیدکنندگان تلفن همراه از لنز دوگانه آن ها استفاده می کنند

به نظر می رسد که سونی شایعه تست دوربین های دوگانه توسط اپل را ناخواسته تایید کرده است. کمپانی اپل از تکنولوژی سونی برای تولید دوربین iSight خود که روی آیفون ها قرار دارد استفاده می کرده و حالا این شرکت ژاپنی می گوید طی یک سال آینده، توسعه دهندگان نام آشنای تلفن همراه قرار است از فناوری لنز دوگانه شان بهره ببرند.

کنیچیرو یوشیدا، مدیر مالی سونی بیانیه ای منتشر کرد و در آن علاوه بر ذکر نکات فوق، به کاهش تقاضا برای تلفن های همراه پرچمدار و در نتیجه کاهش تولید لنزهای دوگانه توسط شرکت متبوع اش اشاره داشت.

یوشیدا می گوید تا سال ۲۰۱۷، پیش از اینکه تلفن های همراه پرچمدار شرکت های بزرگ به لنز دوگانه مجهز شوند، این روند ادامه پیدا می کند. با این حال، مینگ-چی کو، تحلیلگر KGI Securities که سابقه درخشانی در حوزه اطلاع رسانی پیرامون کمپانی کوپرتینویی دارد اخیرا گفته که لنز دوربین دوم که پشت آیفون ۷ پلاس قرار دارد برای زوم اوپتیکال مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی، اپل طی دو سال گذشته نیز راهبرد مشابهی را در پیش گرفت و ورژن پلاس آیفون های خود را به فناوری پیشرویی مجهز نمود. آیفون ۶ پلاس و آیفون ۶ اس پلاس هر دو مجهز به سنسور OIS یا لرزشگیر اوپتیکال هستند در حالی که آیفون ۶ و آیفون ۶ اس از چنین قابلیتی بی بهر هستند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato