سرویس اکس باکس لایو به صورت موقت از دسترس خارج شد

سرویس اکس باکس لایو به صورت موقت از دسترس خارج شد

به نظر می رسد که از دسترس خارج شدن دو سرویس اکس باکس لایو و پلی استیشن نتوورک به امری رایج تبدیل شده و هر از چندی کاربران این دو سرویس با اختلالاتی در ارتباط با سرورهای این دو سرویس مواجه می شوند. در همین راستا اخیرا سرویس اکس باکس لایو مدتی است که از دسترس خارج شده و مایکروسافت نیز از این موضوع اطلاع دارد.

کمپانی ساکن ردموند روز گذشته در اکانت توییتر خود نوشت که مشکلات ورود به اکانت کاربران در حال بررسی است و احتمالا بزودی برطرف خواهند شد. همان طور که مایکروسافت هم اشاره نموده، به نظر می رسد که کاربران در ساخت، مدیریت و ورود به اکانت خود با مشکل مواجه شده اند و هم چنین نمی توان در این سرویس به جستجو پرداخت.

این مشکل فعلا برای کاربران هر دو پلتفرم اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ به چشم می خورد اما انتظار می رود که مایکروسافت در مدت کوتاهی مسائل را شناساسی کرده و بار دیگر اکس باکس لایو را در دسترس قرار دهد. در واقع این احتمال وجود دارد که تا زمان انتشار این خبر، مشکلات اکس باکس لایو نیز برطرف شده باشند.

با توجه به اینکه بسیاری از گیمرها، مبالغی نسبتا زیاد برای استفاده از دو سرویس اکس باکس لایو و پلی استیشن نتوورک می پردازند، انتظار دارند که دسترسی دائمی به این دو برایشان فراهم باشد و مشکلات سرور در زودترین زمان ممکن برطرف شوند. اما سونی و مایکروسافت نشان داده اند که چندان به تعهدات خود در قبال این دو سرویس پایبند نیستند.

آیا شما هم با مشکلاتی در اتصال به سرورهای لایو مواجه هستید؟ نظرتان را با دیجیاتو به اشتراک بگذارید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato