اطلاعات و تصاویر جدیدی از اپلیکیشن Miitomo نینتندو منتشر شد

اطلاعات و تصاویر جدیدی از اپلیکیشن Miitomo نینتندو منتشر شد

چند ماهی است که نینتندو از برنامه های جدید خود برای ورود به حوزه اپلیکیشن و گیمینگ روی موبایل می گوید. همان طور که کمپانی ساکن کیوتو پیش از این هم اعلام نموده بود، اپلیکیشن نخست آن ها Miitomo نامیده می شود و به عنوان ابزاری برای مکالمه و چت با دوستان مورد استفاده قرار می گیرد.

اما نینتندو حالا بعد از مدت ها اطلاعاتی بیشتر از نحوه کارکرد Miitomo منتشر کرده تا گیمرها متوجه شوند که باید دقیقا منتظر چه چیزی باشند. به گفته نینتندو، کاربران می توانند شخصیت هایی به نام Mii برای خود پدید آورند که به عنوان آواتار آن ها در شبکه اجتماعی Miitomo شناخته می شوند. مثل تمام سیستم های آواتارسازی مشابه نیز، کاربران این آزادی را دارند که شخصیت های Mii را شخصی سازی کرده و حالات مختلفی برای چهره و صدای آن ها تدارک بینند.

Miitomo3

مخاطبان اپلیکیشن مورد بحث هم چنین می توانند با استفاده از دوربین موبایل خود تصاویری گرفته و آن ها را با آواتارهای Mii ادغام کنند. مضاف بر این می توان با استفاده از کدهای QR، شخصیت های ساخته شده در دو پلتفرم Wii U و ۳DS را هم به اپلیکیشن افزود.

به محض این که شخصیت Mii آماده شود، گیمر این توانایی را دارد که دوستان خود را از شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر بیابد و با آن ها ارتباط برقرار کند. بعد از آن، Miitomo این توانایی را دارد که با پرسش سوالاتی، نوعی مکالمه میان افراد ایجاد کند. هدف کلی اپلیکیشن آن است که دوستان حقایقی در رابطه با یک دیگر کشف کنند که پیش از این اطلاعی از آن ها نداشته اند.

Miitomo2

مثلا آیا پیش از این می دانستید که غذای مورد علاقه دوست تان پیتزا است؟ اگر بله، پس آیا می دانستید که وی به سبک موسیقی راک علاقه دارد؟ و معتقد است که موجودات بیگانه واقعا وجود دارند؟ بعد از اینکه دوست مورد نظر به این سوالات پاسخ داد، می توان برای وی کامنت گذاشت و یا پستش را لایک کرد.

همان طور که از جزییات اپلیکیشن پیداست و البته پیش از این نیز تایید شده بود، Miitomo قرار است در نقش نوعی ابزار ارتباط با دوستان مورد استفاده قرار گیرد و هدف دیگری ندارد. اما باید دید که آیا نینتندو مثل همیشه می تواند تغییری شگرف در این حوزه پدید آورد و یا هم چنان طبق روند چند سال اخیر محکوم به شکست است. Miitomo قرار است ماه آتی میلادی برای پلتفرم های موبایل عرضه شود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato