بازی های کلاسیک Jet Set Radio و Golden Axe برای مدتی موقت روی پلتفرم استیم رایگان شدند

بازی های کلاسیک Jet Set Radio و Golden Axe برای مدتی موقت روی پلتفرم استیم رایگان شدند

سگا اخیرا باندلی به صورت رایگان روی پلتفرم استیم عرضه کرد که دو عدد از عناوین کلاسیک و محبوب این کمپانی نیز در آن به چشم می خورد. کاربران پی سی و پلتفرم استیم برای مدتی محدود که پایان آن مشخص نشده، قادر به دریافت سه بازی Jet Set Radio ،Golden Axe و نیز نسخه کامل Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit خواهند بود.

برای دریافت این عناوین، تنها کافیست که ضمن در اختیار داشتن یک اکانت کاربری، به صفحه بازی Jet Set Radio در فروشگاه استیم مراجعه کرده و باندل کامل سگا که شش عنوان (۴ عنوان از سری Hell Yeah!) را شامل می شود، به لیست بازی های خود بیفزایید.

کمپانی سگا اخیرا برخی از عناوین خود را در فروشگاه استیم به حراج گذاشته و عرضه این باندل رایگان نیز، جزیی از سیاست های این کمپانی برای جذب مخاطبان به شمار می رود. علاوه بر این باندل رایگان، بازی های Company of Heroes 2 ،Total War Attila و Dawn of War 2 نیز با تخفیف هایی قابل توجه روی استیم قرار گرفته اند.

باید توجه داشت که تخفیف های فعلی کمپانی سگا، تنها تا روز ۲۰ فوریه (۳۰ بهمن) ادامه خواهند یافت و بعد از آن دیگر قادر به خرید هیچ یک از این عناوین با قیمت ارزان تر نخواهید بود. در نهایت باید اشاره کرد که در صورت خرید عناوین تخفیف خورده، مسابقاتی در حالت آنلاین این بازی ها برگزار می شود که بسته های الحاقی شان به رایگان در میان برندگان توزیع خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato